Instagram Akış Değişikliği Güncellemesi Gelecek Mi?

500 milyonun üzerinde kullanıcı sayısına ulaşan Instagram, kullanıcı sayılarıyla beraber artık sosyal medyanın da en çok kullanılan uygulamalarından da biri olmayı başardı. En çok konuşulan ilk üç uygulamadan birisi olan Instagram’ın durumu böyle olunca Instagram tarafından yayınlanan hemen her güncellemede gündem olmaya başladı. Öyle ki yayınlanan güncellemelerin özellikleri ve güncellemeler sosyal medyanın en çok konuşulanlarından biri olarak da dikkat çekiyor. Bu şekilde Instagram’ın en çok konuşulmasına neden olan güncellemelerden birisi de akış değişikliği güncellemesi.

Yayınlandığı İlk Dönemde İmza Kampanyasına Neden Olmuştu

Akış değişikliği güncellemesi ile beraber ana sayfada artık son paylaşımlar değil bunun yerine daha çok etkileşim içerisinde olunan kişilerin paylaşımlarının ön plana çıkmasını sağlayan güncellemenin ilk etapta yayınlanmasının ardından ise Instagram kullanıcılardan büyük oranda eleştiri almıştı. Kullanıcılardan gelen eleştirilerden sonra Instagram için kullanıcılar imza kampanyası yapmış ve topladıkları imzalarla kullanıcılara geri adım attırmıştı.

Güncelleme Üzerinde Çalışmalar Devam Ediyor

Bununla beraber Instagram’ın söz konusu güncellemeden geri adım atsa da geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile akış değişikliği güncellemesinin geri geleceği de belirtilmişti. Instagram tarafından yapılan açıklamadan sonra ise söz konusu özelliğin yayın tarihi ise merak konusu oldu. Bu noktada Instagram kendi sayfasından yaptığı açıklamada akış değişikliği güncellenmesinin belli alanlarda kullanıma geçtiğini de belirtti.

Tüm Instagram İçin Yayınlanacak

Denemelerin tamamlandığı akış değişikliği sisteminin yavaş yavaş belli alanlarda kullanıma alınmasıyla beraber yine Instagram tarafından bir açıklama daha geldi. Yapılan açıklamada söz konusu güncellemenin kısa süre içerisinde tüm Instagram için de yayınlanacağı belirtildi.

Instagram Akış Değişikliği Güncellemesi Gelecek Mi?
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.