Instagram Android Sürümü İçin Farklı Yeniliklerde Duyurdu

| Temmuz 30, 2015 | Genel, İnceleme
Instagram Android yenilikler

Instagram geçtiğimiz günlerde girdiği gelişme süreci için yeni bir bilgilendirme yaptı. Yapılan bilgilendirmeye göre Instagram için yepyeni hazırlıklar olduğu duyurulmuştu. Duyurulan bu gelişmelerden sonra ise beta sürüm açıklaması geldi. Şuan için sadece yazılımcılara verilen beta sürümü için gelişmeler sürerken Instagram artık Android kullanıcılarının hiçbir sorun yaşamayacağını dile getirdi. Bu bağlamda yapılan çalışmalar sonuncunda ise artık sona varıldı. Zira Instagram uzun zamandır şikâyet alıyor ve Anroid sürümün kararlı olmadığını dile getiren mesaj alıyordu.
Yapılan çalışma için tamamen bu konu üzerine. Yani bir nevi yeni sürümün sadece Android için yayınlanacağını da öğrenmiş olduk. Şuan yeni sürüm ne aşamada sorularının cevabı ise oldukça açık. Dediğimiz gibi beta sürümü yayında ama herkese açık değil. Bir süre deneme ve beta sürümün geliştirilmesinin ardından kararlı sürümün çıkışının yapılacağı biliniyor. Yani bu süre çok uzun olmayacak. Çökme yavaşlama gibi sorunların çözüleceği yeni sürümde ayrıca bazı yenilikler olacak. Yeni tasarımla beraber yeni düzenleme seçenekleri ve yeni görüntüleme seçeneklerinin de uygulamaya ekleneceğini söylemek lazım. Tüm bu gelişmelerle bambaşka bir kullanım deneyimi sunacak olan Instagram’ın yeni sürümü için ise bir süre daha sabırla beklemek gerekiyor.

Bir önceki yazımızı Instagram Mobil Reklam Gelirleri Şaşırttı başlıklı içeriğimiz instagram, Instagram Mobil ve Instagram Mobil Reklam detaylı bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.