Instagram Arkadaşlarınızla Kullanabileceğini Yeni Yüz Filtrelerini Duyurdu

Instagram güncellemeleri

Instagram’ın sevilen özelliklerinden birisi de yüz filtreleri özelliği oldu. Snapchat uygulamasından alınsa da tıpkı hikayeler özelliği gibi Instagram’da daha popüler hale gelen yüz filtrelerine, her hafta yenileri eklenmeye de devam ediyor. Yüz filtrelerini ilk duyurduğu andan bu yana sürekli filtrelerini güncelleyeceğini belirten sosyal medya devinin, en kötü ihtimalle 15 günde bir yeni bir filtre yayınladığını görüyoruz.

Son olarak uygulamanın yayınladığı hava durumuyla duygu ifadesi yüz filtrelerini de geçtiğimiz haftalarda ele almıştık. Şimdi ise sosyal medya devi tek başınıza kullanabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla da kullanabileceğini bir yüz filtresi daha duyurdu.

Yeni Yüz Filtreleri Dikkat Çekecek

Şimdiye kadar Instagram tarafından yayınlanan yüz filtreleri hep tekil filtrelerdi. Yani şöyle ki tekil kullanım odaklı olan yüz filtrelerini gördük. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan hava durumu filtreleri içinde bu durum geçerli olmuştu. Tek kişilik yüz filtrelerinden sonra ise bu kez arkadaşınızla beraber kullanabileceğiniz bir filtre daha duyuruldu. Yeni filtrenin duyurulmasının hemen ardından detayları da paylaşıldı.

Instagram yolculuk yüz filtresi olarak da gösterebileceğimiz filtrede motorunuza atlayıp, kaskınızı takıp yola çıkıyorsunuz. Oldukça eğlenceli yeni yüz filtrelerini, bu şekilde tek başınıza kullanabileceğiniz gibi yanınıza arkadaşınızı da alıp, motora eklenen sepet bölümünde de arkadaşınıza yer verebiliyorsunuz.

Yine Instagram kullanımını eğlenceli hale getirecek olan özelliğin, son güncellemeden sonra aktif olduğunu da belirtelim. Yeni filtreler için Instagram’ı güncellemeyi unutmayın.

Instagram Arkadaşlarınızla Kullanabileceğini Yeni Yüz Filtrelerini Duyurdu
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Instagram’ın Yeni Tasarımında Güvenlik Açığı

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +