Instagram Beğenilerini Toplu Silme

| Temmuz 03, 2018 | Genel

Instagram hesabını sıfırlamak isteyen kullanıcılar daha önce yapmış oldukları beğenileri silmek de isterler. Instagram beğenilerini toplu silme yöntemi sayesinde bunu çok hızlı bir şekilde yapabilecekleri gibi tek tek de yapabilirler. Böylece hesaplarından yapılan beğeni sayısı sıfır olacaktır.

Instagram Beğeni Silme Hakkında

Kullanıcılar farklı nedenlerden dolayı yapmış oldukları beğenilerin bir kısmı ya da tamamını silmek isteyebilirler. Beğenileri silmek isteyen kişiler bunu tek tek yapabilir ki bunun için paylaşımlardaki kalp simgesine dokunmaları yeterlidir. Böylece yapılan beğeniler geri alınmış olacaktır.

Fakat kullanıcılar 2-3 yıllık beğenileri silmek isterlerse bunların sayısı bazen binleri bazen ise on binleri bulabilir. Dolayısıyla da kullanıcıların bunları tek tek silmesi çok uzun zaman alır. Böyle durumlarda kullanıcılar farklı yöntemleri araştırır ve beğenilerini toplu olarak silmenin yollarını ararlar.

Instagram Beğenilerini Toplu Silme Nasıl Yapılır?

Instagram toplu beğeni silmek için kullanıcıların yardımcı uygulamalardan ya da sitelerden yararlanması gerekir. Bu alanda hizmet veren çok sayıda site ve uygulama vardır. Bunlara giriş yapılırken Instagram hesap bilgilerinin paylaşılması gerekiyor. Bu işlemin hemen ardından ise kullanıcıların hesaplarındaki beğeniler toplu olarak silinmeye başlıyor. Bu işlem beğeni sayısına bağlı olarak bazen kısa sürede tamamlanırken bazen ise biraz daha fazla sürebiliyor.

Instagram Beğenilerini Toplu Silme Güvenli Mi?

Bu işlemin yapılabilmesi için hesap bilgilerinin verilmesi gerekiyor. Bu durum önemli bir risk oluşturuyor ve kullanıcıların hesaplarını kaybetme tehlikesi oluşturuyor. Bu hizmeti veren tüm sitelerin çalışma sistemi aynıdır ve buna bağlı olarak da hepsinin aynı riski taşıdığı söylenebilir. Fakat tamamının kötü niyetli ya da hesap bilgilerini çalma amacıyla yaptığını söylemek imkansızdır. Bundan dolayı kararı kullanıcıların vermesi gerekiyor. Fakat bilişim uzmanları bu işlem için kullanıcıları uyarıyor ve uzak durmalarını öneriyor.

Instagram beğenilerini toplu silme konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram beğenilerini toplu silme konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Instagram Beğenilerini Toplu Silme
2.2 (43.33%) 6 votes

2 Comments

  • Mehmet dedi ki:

    Instagram benin haberim olmadan başkalarının gönderilerini beğeniyor lütfen yardimci olun

    • büyük kötü niyetli takipçi uygulamalarına üye olmuşsunuzdur Instagram şifrenizi değiştirerek bu sorundan kurtulabilirsiniz ayrıca takipçiye ihtiyacınız olduğunda sitemizden şifrenizi hiçkimseyle paylaşmadan tamamen güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.