Instagram Canlı Yayın Özelliği Kesinleşti

En popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram artık ne gibi yeniliklerle kullanıcıların karşısına çıkabilir derken beklenen hamle geldi. Ardı ardına birçok güncelleme yayınlamasından sonra eksiklerini büyük ölçüde tamamlayan ve hatta resimlerin hikayesi özelliği gibi ekstra birçok özellik kazanan Instagram’ın tüm bu güncellemelere ek olarak nasıl bir yenilik sunacağı merak konusu olmuşken son gelen haberler beraber Instagram’ın artık canlı yayın özelliğini gündeme getirdiği öğrenildi.

Yayınlanacak olan yeni güncelleme ile beraber Instagram’a tıpkı Facebook üzerinde çalışan sistemde olduğu gibi bir canlı yayın özelliği eklenecek. İlk etapta sadece bir iddia olarak gündeme gelen canlı yayın özelliği şimdilerde ise kesinleşti. Şu an için çıkış tarihi konusunda bilgi verilmese de artık kesinleşen canlı yayın güncellemesi için Instagram’ın testlere de başladığını belirtelim. Zira testler,n yapıldığına ilişkin bazı görsellerde paylaşıldı. Bununla beraber kullanılacak olan canlı yayın özelliğinin adı bile ortaya çıktı.

Güncellemenin “Go Insta” olarak yayınlanacağının da belirtilmesiyle beraber artık sadece güncellemenin çıkış tarihi merakla beklenmeye başladı. Çıkış tarihinden önce Instagram tarafından yapılan açıklama ile beraber söz konusu canlı yayın özelliğine ilişkin detayların da paylaşılması bekleniyor. Canlı yayın süresi ne kadar olacak? Canlı yayın sürekli profilde kalacak mı? Canlı yayının bir sınırı olacak mı? Gibi tüm soruların cevapları da Instagram’ın açıklamasından sonra ortaya çıkacak.

Instagram Canlı Yayın Özelliği Kesinleşti
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.