Instagram Canlı Yayın Özelliği Neden Gecikti?

Sosyal medyanın en ilgi çeken uygulamalarından biri olduğu artık hemen hemen herkes tarafından kabul görmüş olan Instagram, şu an için sosyal medya uygulamaları arasında en çok beğeni toplayan ve en çok kullanıcı sayısına sahip olan uygulamalar arasında da kalıcı bir yer edindi. Bu yapısına ek olarak sürekli yeni güncellemeler alan ve aldığı yeni güncellemelerle beraber artık bambaşka bir boyuta gelen Instagram’ın son olarak ise dünyada en çok konuşulan özelliklerden biri olan canlı yayın özelliğini kazandığını da söylemek gerek. Duyurduğu andan itibaren hemen her gün Instagram için canlı yayın özelliği konuşulsa da aslında durum böyle değil. Zira Instagram canlı yayın özelliğinin kullanıma açıldığı söylense de henüz ortada canlı yayın yok.

Canlı Yayın Güncellemesi Gelmeyecek Mi?

Tüm görüntüleri yayınlansa da canlı yayın özelliğinin bir türlü yayınlanmaması da acaba Instagram’ın başka bir planı mı var sorularını gündeme getirdi. Şu an için Android işletim sistemi için zaten kullanıma açılmayan canlı yayın özelliğinin bunun dışında iOS işletim sistemleri için de hemen her bölgede yayınlanmadığını da söylemek gerekiyor.

Sadece belli bölgelerde yayına geçen özelliğin tüm Instagram kullanıcıları için kesin olarak yayınlanacağını da belirtelim. Fakat bu süre için henüz bir açıklama yok. Canlı yayın sisteminin sunucu yükü ve canlı yayın sisteminin sürüm desteği gibi konularda çalışmaların devam edilmesi Instagram’ın canlı yayın özelliğinin bir süre daha bekleneceği yönünde.

Instagram Canlı Yayın Özelliği Neden Gecikti?
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Merve Büyüksaraç Paylaşımından Dolayı Adliyenin Yolunu Tuttu

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +