Instagram Destek Sorunu

| Eylül 10, 2015 | Genel, İnceleme
Instagram destek

Instagram’da kullanıcılar son dönemde sık sık sorunlar yaşamaya başladı. Yeni güncelleme sırasında yaşanan hatalardan mı yoksa belli bir süredir yaşanan bir sorundan mı bilinmez ama durum şuan için böyle. Peki, Instagram sorunlarını çözmek için ilk olarak nerelere başvurmak gerekiyor? Hemen şunu söylemek gerekiyor Instagram bunun için destek bölümü oluşturmuş durumda. Özellikle Amerika için ciddi bir destek bölümünün olduğunu söyleyebiliriz.

Ama ne yazık ki ülkemiz için destek sistemi beklenildiği gibi ilerlemiyor. Zira yaşadığınız sorun ne olursa olsun Instagram bölümüne destek olarak ileti yazdığınız zaman cevap konusunda sıkıntı alabiliyorsunuz. Yabancı dil sorunun da mı yoksa bölgesel kaynaklardan mı bilinmez ama yaşanan sorunun henüz çözülmemiş olduğunu vurgulayalım. Bunun için önemli konularda örneğin sahte hesap bildirimi gibi konularda birkaç kez destek talebi yapmanız gerekiyor. Aksi halde talebiniz görüntülenmeden alt sıralarda kalabilir.

Bir önceki yazımız olan Kıvanç Tatlıtuğ Şehit Haberlerine Instagram Üzerinden İsyan Etti başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram ünlüler ve Kıvanç Tatlıtuğ Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.