Instagram En Beğenilen Fotoğrafı Yine Değişmedi

Instagram ünlüler

Instagram fenomenleri artık sadece sosyal medyada değil real hayatta da ünlü olmaya başladı. Hatta fenomenliği gelir getiren bir meslek haline getirenler bile ortaya çıkmaya başladı. Bu durum doğal olarak Instagram fenomenlerine duyulan ilginin de artmasına neden oldu. Zira diğer kullanıcılar artık fenomenlerin paylaşımlarını merakla beklemeye başladı. Bu durumun farkında olan Instagram yetkilileri hemen her yıl düzenli olarak Instagram takipçi listelerini de açıklıyor. Oldukça büyük oranda ilgi gören bu listelerle beraber Instagram en beğenilen yorumlar en beğenilen paylaşımlar gibi ayrıntıları da paylaşmayı ihmal etmiyor.

Bu bağlamda en merak edilen konu en çek beğenilen paylaşımın hangisi olduğuydu. Bu konuda geçtiğimiz sene Kim Kardashian’ın kardeşi Kendall Jennar liderliği elinde bulunduruyordu. Sadece tek resimle 2 milyon beğeni almış olan isim bu senede liderliği elinden bırakmadı. Zira bu kez beğeni sayısı 3.2 milyona ulaştı. Bununla beraber aynı resim liderliği korudu. Bunun yanında zirveyi takip eden isimlerin başında ise Instagram’ın lideri Taylor Swift oldu. Zira fenomen isim bu kez en çok beğeni toplayan 5 resmin sahibi. Ama yine de liderliği eline alması biraz zor gibi. Arada yaklaşık 1 milyon kullanıcı olması bu durumu ana nedeni. Bununla beraber yılın son zamanlarına doğru rakamların da pek fazla değişmesi beklenmiyor. Yani başka bir değişle bu son rakamların 2015 yılı resmi rakamları olacağını söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Instagram Başkasının Eline Geçen veya Ulaşılamayan Hesap Desteği başlıklı makalemizde instagram, Instagram destek ve Instagram destek formu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.