Instagram Filtrelerini Kaldıramama Sorunu

Son yılların en iyi sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, fotoğraflara yönelik özellikleriyle de dikkat çekiyor. Özellikle filtreler konusunda kullanıcılarını memnun eden uygulamada, kimi zaman sorunlarda yaşanabiliyor. Kullanıcılardan gelen bildirimler sonrasında Instagram filtrelerini kaldıramama sorunu yaşandığını tespit ettik ve bu yazımızda bu konuyu incelemeye karar verdik. Vakit kaybetmeden konumuza geçelim.

Instagram Filtrelerini Kaldıramama

Instagram filtreleri o kadar gelişmiş durumdaki uygulama üzerinden tanıştığınız birini gerçekte gördüğünüzde tanıyamayabilirsiniz. Bu durum birçok sorunu beraberinde getirse de genel olarak tüm kullanıcıların beğenisini topluyor. Instagram’a fotoğraf yüklerken ne kadar çok filtre olduğunu görmüşsünüzdür. İsterseniz bu filtreleri kaldırabilir ve sayılarını azaltabilirsiniz. Instagram kişiselleştirilebilme özelliği sayesinde filtrelerini kendinize özel olarak ayarlamanıza da izin veriyor. Instagram’da o kadar çok kullanmadığımız filtre var ki bunlar fotoğraf bölümümüzde yer kaplamaktan başka bir işe yaramıyor. Birçok kişi bu durumdan şikâyetçi olmasa da bazı dikkatli kullanıcılar boşa zaman harcamak istemiyor ve yalnızca sık kullandığı filtreleri bu alanda tutmak istiyor.

Instagram Filtrelerini Nasıl Kaldırırım?

Instagram’da bulunan onlarca filtreden sıkılmış olabilirsiniz. Kendi kullandığınız 3-4 adet filtreyi bunların arasında aramak da oldukça zaman alıcı olabilir. Tüm bu sebeplerden dolayı Instagram filtrelerini kaldırmak isterseniz aşağıda vereceğimiz yöntemi adım adım izlemesiniz.

Instagram Filtrelerini Kaldırma

Öncelikle Instagram hesabımızı açıyoruz ve fotoğraf yüklemi gerçekleştirmek için deneme yapıyoruz. Fotoğrafı eklerken filtreler bölümüne geldiğimizde tüm filtreleri geçerek en sona geliyoruz. En sonda “Yönet” yazan bir buton gelecek olup, bu butona tıklıyoruz. Bu işlemden sonra Instagram’da bulunan tüm filtreler karşınıza çıkacaktır. Burada kullanmak istemediğiniz filtrelerin sağında bulunan tik işaretini kaldırarak ayarlamalarımızı bitiriyoruz. Bu işlemlerden sonra kaldırdığınız filtreler bir daha karşınıza çıkmayacak ve sizde zaman kaybına uğramayacaksınız. İsterseniz yeni bir fotoğraf ekleme işlemi deneyerek, filtrelerini kontrol edebilirsiniz.

Instagram filtrelerini kaldıramama sorunu konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız yazımızın sonuna geldik. Konu hakkındaki sorunlarınızı yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram Filtrelerini Kaldıramama Sorunu
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.