Instagram Gizli Hesapları Görmek Mümkün Müdür?

Sosyal medya kullanmak son yıllarda herkes tarafından merakla yapılan bir eylem haline geldi. Takipçi toplamak ve fenomen olmak da en büyük isteklerden biri haline geldi. Instagram gibi sosyal medya araçları merak ettiklerimizi ve çevremizde ne yaptıklarını görmek istediğimiz kişileri de görebilmek için bir sembol haline gelmiştir. Zaman zaman kişilerin hesaplarına erişim mümkün olamayabiliyor. Kullanıcılar hesaplarını gizli hale getirdiklerinde paylaşımları, beğeniler ve yorumlar herkes tarafından görülemiyor. Instagram gizli hesapları görmek isteyenler için yeni yazımız yayında.

Gizli Profilleri Görmek Neden Önemlidir?

Instagram gizli profiller her zaman merak unsuru olur. Eski sevgililer, yakın arkadaşlar, küs olduğumuz insanlar, komşular, akrabalar, fazla konuşmadığımız ama neler yaptığını merak ettiğimiz insanlar profilleri ile bizlere hayatlarını yine de göstermeye devam ederler. İşte hayatımızdaki bu kişilerin profillerini gizlice bile olsa takip edebilmek için kullanıcıların profillerinin açık olması önemlidir. Gizli ya da kapalı hesap olarak tanımlanan bu işlem ayarlar kısmından yapılmaktadır.

Intagram Üzerinde Gizli Hesapların İçeriklerini Görebilir Miyiz?

Güncel bilgileri araştırıp inceleyerek instagram takipçi satın al ailesi olarak sizlere en doğru bilgileri vermekteyiz. 2018 yılındaki güncellemeler ile sizlere bilgi sunmaktayız. Instagram ilk çıkarıldığı zamanlarda 2013 yılına denk geliyordu. Bu yıllarda temel alt yapıda eksiklikler olduğu için gizli profillerin görülmesi de mümkün olabiliyordu. O zamandan kalan bilgiler ile Instagram hesaplarındaki gizli kullanıcı profillerinin görülebileceği düşünülüyor. Ancak o yıllarda alt yapıda eksiklikler ve oturmamış bir düzen vardı. Bu sebeple ilk çıktığı aylarda profiller gizlense bile hesapların içerikleri görülebiliyordu.

2013 ve 2014 yılındaki Instagram kullanımında web sitesi kullanıldığında hesabınıza giriş yaptıktan sonra daha fazla göster kısmına tıklamanız gerekirdi. Buradaki bağlantıyı kopyaladığınızda profil kimliğinizi değiştirdikten sonra gizli profilleri de görebilmekteydiniz. Fakat alt yapı düzeltildiği zaman artık bu uygulamanın geçerli olmadığını ve kapalı olan profillerin görülemediğini söylememiz gerekir. Artık kapalı profiller üstün koruma sistemi ile korunmaktadır. Bu yüzden gizli profilleri görüntüleme hilesi adı altındaki hiçbir isteği kabul etmemelisiniz. Bu hileler hesapları ele geçirmek için kullanılan sahtekarlık ifadeleri olarak bilinir.

Instagram Gizli Hesapları Görmek Mümkün Müdür?
2 (40%) 2 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.