Fiyat: 0,00 ₺ (Ücretsiz Deneme)
Fiyat: 0,00 (Ücretsiz Deneme)
100
Instagram Video Görüntüleme
1,20 ₺

Düşmeyen İzlenmeler

Garantili ve Faturalı Kurumsal Firma

Şifre Talep Etmiyoruz

250
Instagram Video Görüntüleme
2,75 ₺

Düşmeyen İzlenmeler

Garantili ve Faturalı Kurumsal Firma

Şifre Talep Etmiyoruz

500
Instagram Video Görüntüleme
5,00 ₺

Düşmeyen İzlenmeler

Garantili ve Faturalı Kurumsal Firma

Şifre Talep Etmiyoruz

1.000
Instagram Video Görüntüleme
9,00 ₺

Düşmeyen İzlenmeler

Garantili ve Faturalı Kurumsal Firma

Şifre Talep Etmiyoruz

Instagram görüntüleme hilesi

Instagram videolarınız için instagram görüntüleme hilesi alabileceğiniz sayfamızdır. Sayfa içerisinde yer alan video link alanına ilgili videonuzun adresini yapıştırınız. Yüklemek istediğiniz adet tarafımızdan o anki gönderim adeti belirlenmiştir. Bu kısım sizin tarafınızdan değiştirilememektedir.  Hemen ardından alt kısımda bulunan butona tıkladıktan sonra işleminiz uygulanacaktır.

Her kullanıcının 1 kere ücretsiz izlenme servisini deneme hakkı bulunmaktadır. Bu hizmeti deneyip memnun kalmanız halinde instagram görüntüleme satın al sayfamız üzerinden sipariş geçebilirsiniz. Instagram takipçi satın al sitemiz ile 50,100 instagram görüntüleme hilesi hemen bedavaya sahip olun.

En popüler ve eğlenceli uygulama Instagram’da eğlenceli videolar mı üretiyorsunuz? Ya da işletmeniz ile ilgili videolar mı hazırlıyorsunuz?  Elbette daha fazla görüntülenme almasını isteyebilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız Instagram Şifresiz Görüntülenme hilesi aracı.

Bu araç sayesinde Instagram’a yüklediğiniz tüm videoların görüntülenme sayısını arttırabilirsiniz. Bu sayede Instagram’da keşfete düşebilir ve çok daha fazla insana ulaşabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere Instagram’da keşfete düşmeniz için belirli taktikler ve yöntemler mevcut. Bu yöntemlerden birisi de görüntülenme sayısının fazla olması. Eğer yüksek görüntülenme alan bir videonuz varsa Instagram’da keşfete düşme oranı daha da artabilir.

instagram ücretsiz görüntüleme

Son yıllarda Instagrammer dediğimiz, instagram video içerik üreticileri oldukça popüler hale geldiler. İster siyaset ister mizah ister spor alanında farklı farklı içerikler üreterek takipçilerini eğlendiren bu insanlar en çok videolarının Instagram’da aldığı görüntülenme sayısına bakar.

Eğer sizinde böyle bir isteğiniz varsa instagramtakipcisatinal.com instagram görüntülenme hilesi aracını kullanarak herhangi bir problemle karşılaşmadan ekstra binlerce görüntülenme kazanabilirsiniz.

Bu araçla tek seferde ücretsiz olarak 100 Instagram Video Görüntülenmesi kazanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz ve güvenli olarak sunulan bu aracın kullanımı hakkında detaylı bir bilgi verelim.

Instagram Video Görüntülenme Hilesi Nasıl Çalışır?

Instagramtakipcisatinal.com olarak yine mükemmel bir araç hazırladık. Bu araç tamamen ücretsiz, %100 Türkçe dil desteği olan ve tamamen kullanıcı dostu olacak şekilde dizayn edilmiştir. İnstagramtakipcisatinal.com olarak hazırladığımız diğer araçlar gibi bu aracın kullanımı hakkında da detaylı bilgileri açıklama kısmından bulabileceksiniz.

Instagramtakipcisatinal.com aracı sizden kesinlikle instagram bilgilerinizi istemez. Piyasada bulunan bazı araçlara baktığınızda sizden instagram bilgilerinizi vermenizi ya da 3.parti bir uygulama ile instagram.com’a giriş yapmanızı ister.

Fakat instagramtakipcisatinal.com gibi bu şekilde güvenilir hizmet sağlayan kullanıcı sayısı oldukça azdır. İnstagramtakipcisatinal.com olarak hazırladığımız şifresiz görüntülenme hilesi sayesinde istediğiniz videonuza istediğiniz kadar görüntülenme kasabilirsiniz.

Biz instagramtakipcisatinal.com olarak araçlarımızı ücretli ya da ücretsiz olarak kullanan tüm müşterilerimizin güvenliğine önem veriyoruz. Bu nedenle altyapımızı hazırlarken 256 bit destekli Comodo SSL Sertifikası kullanmaktayız.

ücretsiz instagram video görüntüleme

Bununla birlikte instagramtakipcisatinal.com tarafında işlem yapan hiçbir kullanıcının verisi depolama dışında 3.kişilere asla gitmiyor.

Biz asla ücretsiz instagram görüntülenme hilesi sağlıyoruz diye hiçbir müşterimizin gizliliğini bozmayız.

Son olarak Sitemize gelen ve araçları kullanmak isteyen gerçek kişiler dışında zararlı botları engellemek için Google tarafından geliştirilen, Google Captcha sayesinde sistemimize zarar vermek isteyen botları engelleyebiliyoruz. Sistemimiz bu sayede daha güvenli ve daha stabil bir şekilde çalışmaktadır.

Instagram Video Görüntülenme Hilesi Nasıl Kullanılır?

İnstagramtakipcisatinal.com olarak hazırladığımız tüm araçlarda olduğu gibi bu aracımızda da kullanımı ile ilgili detaylı bir bilgiyi yine sizlere sunmak istedik. İşte Instagram Video görüntülenme hilesi nasıl kullanılır? Detayları ile birlikte

 1. İlk olarak https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-goruntuleme-hilesi bağlantısını açınız.
 2. Instagram görüntülenme hilesi aracının açıldığından emin olunuz.
 3. instagram.com’a giriş yapınız.
 4. Instagram hesabınızla instagram.com’a giriş sağlayınız.
 5. Instagram profilinize giriniz.
 6. Video izlenmesi hilesi Göndermek istediğiniz videoyubulunuz.
 7. İstediğiniz Videoyu seçtikten sonra URL adresini kopyalayınız.
 8. Kopyaladığınızdan emin olduğunuz bu URL’yi Instagram görüntülenme hile aracımıza yapıştırınız.
 9. Instagram video görüntülenme hilesi aracına yapıştırdıktan sonra doğrulama yapmalısınız.
 10.  Ücretsiz Beğeni Al butonuna bastığınızda Karşınıza Doğrulama ekranı çıkacaktır.
 11. Doğrulama ekranı olan(Google Captcha) doğrulamasını başarılı bir şekilde yaptığınızdan emin olduktan sonra doğrulama işlemini tamamlayın.
 12. Başarılı bir doğrulama ekranının ardından İşlemler başlayacaktır.

Instagramtakipcisatinal.com İnstagram şifresiz görüntülenme aracı ücretsiz olarak tek seferde 100 İnstagram video görüntülenmesi atabilirsiniz. Ücretsiz olarak sizlere sunulan bu hizmeti günün 7 gün 24 saati ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Yalnızca bakım günleri ve sistemin yoğun olduğu zamanlarda sistemsel yoğunluk nedeni ile araç hata verebilir ya da beğeniler geç gönderilebilir. Bununla ilgili olarak instagramtakipcisatinal.com iletişim kanallarından bizlere durumu iletebilirsiniz.

Not: Aracı kullanabilmeniz için kesinlikle hesap gizlilik ayarlarınızın kapalı olması gerekmektedir. Gizli hesaplara işlem uygulanmaz.

Instagram Görüntüleme Hilesi
ITS
Instagram görüntüleme hilesi ile izlenme sayılarınızı hemen arttırabilirsiniz. 100, 50 ücretsiz izlenme hilesi ile sizde görüntülenme sayılarınızı bedava yükseltin.
1375
1375
Instagram Görüntüleme Hilesi
5 / 5
Toplam: 3 Değerlendirme
Burak

Başarılı çok iyi çalışıyor.

Burak
Ferdi

Çalışıyor

Ferdi
Semanur Bilgin

Ücretsiz olarak müşterilerine deneme fırsatı veren kaç firma var? Çok başarılı bir iş yapmışsınız medeni cesaretinizden dolayı tebrik ederim. Bu arada ürünlerde sorunsuz ve eksiksiz çalışıyor başarılar.

Semanur Bilgin

Instagram Şifremi Unuttum E-Postamı Bilmiyorum

Instagram Şifremi Unuttum E-Postamı Bilmiyorum

Instagram ile alakalı sıkça sorulan sorulardan birisi şifre unutma problemi. Şifreniİ unuttugunuzda neler yapacağınızı biliyorsunuz fakat aynı zamanda İnstagram adresinizin e-posta hesabını unuttuysanız problem biraz daha büyüktür. Kısa cevap vermek gerekirse,şifresini unuttuğunuz İnstagram adresinizin e-posta adresini de unuttuysanız tekrar geri almanız mümkün gözükmüyor. Ancak sizlere bir taktik öğreteceğiz veo tatikle hesabınıza ulaşma şansınız bulunuyor. Bu […]

Instagramda Arşivlenen Fotoğraflar Nasıl Geri Alınır?

Instagramda Arşivlenen Fotoğraflar Nasıl Geri Alınır?

Instagram’da bazı fotoğrafları doğrudan silmek yerine İnstagram arşivleme klasörüne atarız. Fakat daha sonra geri almak istediğimizde nasıl geri alacağımızı bilmiyorsak öylece arar dururuz. Bu yazıda İnstagram arşivine attığınız fotoğraflarınızı nasıl geri alabilirsiniz bunun yöntemini anlatacağız. (Instagram) İnstagram uygulamasını açın Profil sekmesine gelin ve ekranın sağ üst köşesinde yer alan Arşiv simgesine dokunun. Arşivleriniz Hikayeler ve […]

Instagram Güvenlik Kodu Sorunu Çözümü

Instagram Güvenlik Kodu Sorunu Çözümü

Instagram’ın bir diğer popüler sorunudur güvenlik kodu gelmeme problemi.İnstagram güvenli kodu gelmiyor şeklinde çok fazla arama yapılıyor Google’da. Haliyle her soruna içerik üreten bizler için iş başa düştü. Aslında bu problem çok ciddi boyutlara ulaşmış ve milyonlarca insan bu problem ile uğraşmış. Instagram Güvenlik Kodu Gelmiyor Araştırmalara göre problem İnstagram kaynaklı. İnstagram kaynaklarının yetersizliği ya […]