https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-igtv
Instagram IGTV2020-09-09T16:54:11+03:002020-09-09T16:54:11+03:00
https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-igtvITS
ITS
https://instagramtakipcisatinal.com/img/itsa-logo-trans.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/instagram-igtv-hizmetleri.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/instagram-igtv-izlenme-satin-al.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/instagram-igtv-hizmetleri-satin-al.png

Instagram IGTV Hizmetleri Nelerdir?

Instagram IGTV hizmetleri nelerdir konusu, instagramtakipcisatinal.com farkıyla sunulan hizmetler bütünü olarak tanımlanabilir. Günümüzde güncellenerek değişen Instagram’ da IGTV büyük bir önem oluşturmaktadır. Storylerde ve video postlarında konulan süre kısıtlarına çözüm niteliğinde olan IGTV Instagram üzerinden reklam geliri elde eden kesimin rağbet ettiği bir özellik olmuştur. IGTV’nin sağladığı avantajlardan en çok bilineni ise kuşkusuz YouTube seviyesinde video içerikler yayınlayabilme olmuştur. Dikey formatta 1 saate yakın uzunluktaki videoları platforma rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Kullanım skalasının değişmesinin ardından sitemiz de hizmetlerini bu anlamda güncellemiştir. IGTV için beğeni, görüntüleme ve yorum gibi etkileşim hizmetlerini sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

instagram igtv hizmetleri

Instagram IGTV Hizmetleri ile Reklam Gelirleri Arttırma

Instagram bünyesine katmış olduğu IGTV platformu ile niteliksel anlamda YouTube’u aratmamaktadır. Instagram üzerinden dijital pazarlama, ürün tanıtım ve reklam gibi birçok alanda çalışmasını sürdüren kesim reklam geliri arttırmanın yollarını aramaktadır. Bunun temeli kullanıcılar arasında tanınma ile sağlanacaktır. Hizmetlerimizden satın alarak bu konuda büyük oranda fayda sağlayabilirsiniz.

  • IGTV beğeni sayınızı arttırarak keşfet bölümüne çıkma ihtimalinizi arttırabilirsiniz.
  • Instagram IGTV izlenme satın al hizmeti ile daha geniş kitlelere sesinizi duyurabilme şansınız vardır.
  • Yorum satın alma hizmeti ile popülerliğinizi arttırabilirsiniz.
  • Tanınmanız Instagram ile sınırlı kalmaz diğer platformlarda da yansımalarını görebilirsiniz.

instagram igtv hizmetleri satın al

Instagram IGTV Hizmetleri Güvenilir midir?

Instagram IGTV hizmetleri güvenilir midir sorusu elbette kullanıcılar tarafından doğrudan sorulacak bir sorudur. Günümüzde türevi hizmetleri verme vaadiyle kandırılıp mağduriyet yaşayan pek çok insan olmuştur ne yazık ki. Kullandığımız yazılımlar güvenli ve günceldir. Hesabınız konusunda bir tehdit oluşturmamaktadır. Zaten hizmeti sağladığımız noktada Instagram hesap bilgilerinizden yalnızca kullanıcı adını almaktayız. Hesabınızın çalınma ihtimali sağladığımız sistemde imkansızdır. Bunların haricinde ödeme yöntemlerimizde belirlediğimiz güvenlik standartları ile paranız güvence altındadır.

Instagram IGTV Hizmetleri Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Instagram IGTV hizmetleri başta olmak üzere diğer hizmetlerde de sunduğumuz ödeme seçenekleri ile ister banka kartınızı kullanabilirsiniz isterseniz de kredi kartınızı kullanabilir. Kredi kartı kullandığınız durumlarda üyelik işlemlerini gerçekleştirmenize gerek yoktur.

  1. Kredi kartı kullanmanız halinde Paytr ve Shopier’ın yüksek güvenlikli ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
  2. Eft/havale yapmak isterseniz de banka bilgileriniz dahilinde ücreti tarafımıza gönderebilirsiniz. Sayısızca banka ile çalıştığımız için bu konuda da birçok opsiyonunuz olduğunu hatırlatmak isteriz.

Ödeme yapmanız halinde talep ettiğiniz hizmet size belirtilen süre içerisinde hesabınıza aktarılacaktır. Hizmetten memnun kalmama durumunuz söz konusu olursa da 3 gün içerisinde tarafımıza yaptığınız bilgilendirme ile para iadesi sağlayabilmekteyiz. Dilersiniz hizmetin faturasını size e-fatura şeklinde iletebilmekteyiz.

Instagram IGTV hizmetlerinden yararlanmak için sayfamızı detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bunların haricinde 7/24 hizmet veren canlı destek ekibimizle görüşme sağlayarak istediğiniz konu hakkında görüş ya da şikayet belirtebilirsiniz.

Instagram igtv satın al

Sıkça Sorulan Sorular
Sitemiz üzerinde sizlere sunduğumuz sosyal medya ürünlerimiz ve ücretsiz araçlarımız hakkında merak ettiğiniz tüm detayların cevaplarını hemen bulun! Merak ettiğiniz noktalarının cevaplarını 'Sıkça Sorulan Sorular' alanında bulamamanız durumunda ise ücretsiz destek hattımızdan 7/24 yardım talep edebilirsiniz.

IGTV kanalınızdan paylaştığınız videoların yeterince etkileşim alması ile keşfet bölümünde kendinize yer bulabilirsiniz. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Siz değerli müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında "Deneyiminiz hakkında yorum yapın" alanını kullanarak değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Değerlendirmeleriniz sayesinde, sizler için kendimizi geliştirmemize destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam:51 Değerlendirme
Erdinç Karakaya
Erdinç Karakaya

Bomba gibi bir sitesiniz. IGTV için aradığım herşey resmen burada. Harika!

Erdinç Karakaya
Sadeet
Sadeet

Igtv ürünleri çok kullanışlı ve diğer sitelere göre fiyatları çok iyi.

Sadeet
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek