25
Yorum
8,95 ₺
30
Yorum
10,80 ₺
40
Yorum
13,60 ₺
50
Yorum
16,00 ₺
100
Yorum
30,00 ₺
250
Yorum
69,00 ₺
500
Yorum
129,00 ₺
1000
Yorum
249,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
51 Toplam: 51 Değerlendirme
Yorum Yap
https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-igtv/yorum-satin-al/yabanci-bot
IGTV Yabancı Bot Yorum Satın Al2020-08-24T14:51:26+03:002020-08-24T14:51:26+03:00
https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-igtv/yorum-satin-al/yabanci-botITS
ITS
https://instagramtakipcisatinal.com/img/itsa-logo-trans.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/igtv-bot-yorum-al.jpg
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/igtv-yabanci-bot-yorum-satin-al.jpg
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/igtv-yabanci-bot-yorum-satin-al.png

IGTV Yabancı Bot Yorum Satın Al

Instagram tarafından kısa süre önce duyurulan IGTV kullanıcıların videolarını paylaşabilecekleri bir uygulamadır. Kullanıcılar videolarına IGTV yorum satın al işlemi sayesinde yorum ekletebilirler. Bir videodaki yorumların sayısı o videonun popülerliğini doğrudan etkiler.

IGTV Yabancı Bot Yorum Satın Al Hakkında

IGTV ve farklı uygulamalardaki kullanıcı videoları çok geniş kitlelere ulaşmaktadır. Özellikle takipçi sayısı fazla olan kişilerde bu kitlenin çok daha fazla olduğu söylenebilir. Takipçi sayısı az olan kişilerin ise özellikle popüler videoları için aynı şeyi söylemek mümkündür. Burada bir videonun nasıl popüler olabileceği sorusu ortaya çıkmaktadır.

igtv bot yorum al

Bir videonun izlenme, beğeni, yorum ve paylaşım sayısı doğrudan popülerliğini etkilemektedir. Dolayısıyla da videolarının daha popüler olmasını isteyen kişiler, videoları için yorum satın alabilirler. Bu yorumlar sayesinde hem videonun hem de kullanıcının popülerliği artmış olacaktır. Kaybedilen zaman olmadan, ekstra uğraş göstermeden yorumlarınızı arttırabilir ve etkileşim sayılarınızı yükseltebilirsiniz.

IGTV Yabancı Bot Yorum Satın Al İşlemi Nasıl Yapılır?

Yorum satın almak isteyen kullanıcıların öncelikle Instagram IGTV yabancı yorum satın al menüsü aracılığıyla giriş yapması gerekir. Bu sitede özellikle Instagram uygulaması için birtakım satışlar yapılmaktadır. Yorum da bunlar arasında yer almakta ve IGTV kullanıcıları istedikleri videonun altına yorum satın alabilme şansını buradan bulabilmektedir.

Yorum satın aldıktan sonra Instagram IGTV yabancı beğeni satın al. seçeneğiyle de yorum ve beğeni sayınızı dengeye oturtabilirsiniz. Sadece paylaşımınızın linkini vererek tamamen otomatik bir şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Siteye giriş yapıldıktan sonra öncelikle IGTV bölümünün tercih edilmesi son derece önemlidir ve bu tercih sayesinde kullanıcılar IGTV uygulamasına özel satışların olduğu bölüme geçiş yapmış olacaktır. Bu bölümde beğeni, görüntüleme ve yorum seçeneklerinden yorumun tercih edilmesi gerekir. Böylece yorum satın alınma bölümüne geçiş yapılmış olur.

igtv yabancı bot yorum

Bu bölümde kullanıcıların hangi videoya yorum yapılmasını istiyorlarsa onun linkini ilgili bölüme girmesi gerekir. Bu işlemin özenli bir şekilde yapılması ve yanlış bir linkin girilmemesi çok önemlidir. Daha sonra ise video için istenen yorum sayısının ilgili bölüme girilmesi gerekir. Bu sayı 10 ile 100.000 arasında olmalıdır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra ödenmesi gereken ücret ekranda görülecektir. Kullanıcılar bu ücreti de ödeyerek işlemi tamamlamalıdır.

Burada bilinmesi gereken önemli bir husus bulunmaktadır. IGTV yorum satın al işleminde yabancı bot seçeneği yer alır ve bu seçenekte botlar videoya rastgele yorumlar yapar. Dolayısıyla da yorumların video ile ilgili olmama ihtimali de bulunur. Bu uyarı site üzerinde de yer almaktadır.

Instagram tarafından kullanıcılara sunulan bu uygulamayı kullanmak isteyen kişilerin ya mobil cihazlarına bu uygulamayı indirmesi ya da Instagram içerisindeki bölümden kullanması gerekir. Kullanıcılar hangi seçeneği tercih edeceklerine kendilerinin karar vermesi gerekiyor.

Uygulamayı kullanmak için mutlaka bir hesap açılması ve bu şekilde uygulamaya giriş yapılması gerekiyor. Fakat isteyen kişiler Instagram hesapları ile de buraya giriş yapabiliyor. Bu aşamadan sonra kullanıcılar, uygulama tarafından önerilen ya da takipçilerinden gelen videoları izleyebilir. IGTV tarafından da kullanıcılara videolar tavsiye ediliyor ve bunlar kişilerin ilgi alanına göre belirleniyor. İlgi alanındaki popüler videolar buradan kullanıcılara önerilmektedir.

IGTV Kanal Açma

Bu uygulama kullanıcılara aynı zamanda içerik üretme fırsatı da vermektedir. Bunun için kullanıcıların ilk olarak bir kanal açması gerekir. Kanal açma işlemi ise son derece basittir ve oldukça kısa sürmektedir. Kullanıcılar birkaç dakika içerisinde uygulama içerisindeki menülerden kanal açarak buraya video ekleyebilir.

IGTV uygulamasına video eklemek için mutlaka videonun mobil cihazda olması gerekiyor. Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra kullanıcıların + simgesine basmasıyla cihaz içerisindeki klasörlerin olduğu bölüm açılıyor. Buradan seçilecek video sisteme çok kısa bir sürede yüklenebilir. Video yüklendikten sonra popülerliğine göre daha fazla kişi tarafından görüntülenecektir. Videonun popülaritesi ile kullanıcınınki de aynı şekilde artacaktır.

IGTV Yabancı Yorum Satın Al

IGTV uygulaması kısa bir süre önce kullanıma açılmış olmasına rağmen kullanıcılardan çok yoğun ilgi görmeyi başarmıştır. IGTV yabancı yorum satın al işlemi sayesinde kullanıcılar bu uygulama içerisinde bulunan videolarındaki yorum sayısını arttırma imkânı bulmaktadır. Yorum sayısı artan videolar hem daha fazla ilgi çekiyor hem de videoyu yükleyen kullanıcıların popülaritesi artıyor.

IGTV Nedir, IGTV Nasıl Kullanılır?

Dünyaca ünlü sosyal medya uygulaması Instagram tarafından geliştirilen IGTV basit bir video uygulaması olarak tanımlanabilir. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar mobil cihazlarındaki dikey videoları takipçileri ile paylaşabiliyor ya da paylaşılan videolara buradan ulaşabiliyor. Mobil cihazlar özelinde olan bu uygulama sadece dikey videoları desteklemekte ve yatay videolar uygulama tarafından düzeltilmemektedir. Bundan dolayı da kullanıcıların mutlaka videolarını dikey olarak çekmesi ve bu şekilde uygulama üzerinden paylaşması gerekiyor.

IGTV hem bağımsız bir uygulama olarak kullanılabileceği gibi Instagram içerisindeki bölümden de kullanılabilir. Bu uygulamaya giriş için üyelik alınması zorunluluğu bulunurken Instagram kullanıcıları buradaki hesaplarıyla uygulamaya giriş yapabilir. Instagram hesabı olmayan kişiler ise mecburen yeni hesap almak zorundadır.

IGTV içerisinde kullanıcılar paylaşılan videoları izleyebildiği gibi aynı zamanda içerik de üretebilirler. Bunun için öncelikle kanal oluşturulması gerekir ki bu son derece basit bir işlem olarak dikkat çeker. Kanal oluşturmak için kullanıcıların profil resmine tıklamaları ve çıkan sayfada ileri seçeneği kullanarak “Kanal Oluştur” bölümüne gelmeleri gerekir. Burada çok rahat ve kısa bir sürede kanal oluşturma işlemi yapılabilir. Oluşturulan kanala daha sonra video eklenebilir.

IGTV Yabancı Yorum Satın Al İşlemi Hakkında

IGTV yabancı yorum satın al işlemi adında da anlaşılacağı gibi videoların altına yorum yapılmasını sağlar. Bu işlem yabancı kişi ya da botlar tarafından yapılır. Böylece videoların altındaki yorum sayısı artacak ve bu da videoların popülerliğini dolaylı olarak arttıracaktır.

Videolarınıza yorum satın alırken Instagram IGTV görüntüleme satın al sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın izlenme sayınız her zaman yorum sayınızdan daha fazla olmalıdır.

İnternet ortamında yayınlanan videoların popüler olması için gerekli olan unsurlardan bir tanesi de yorum sayısının fazla olmasıdır. Yorumların sayısı videolar için son derece önemlidir. Bu durum kullanıcıların yorum satın almasının en önemli nedenleri arasında gösterilebilir.

igtv yanacı bot yorum satın al

IGTV Yabancı Yorum Satın Al İşlemi Nasıl Yapılır?

Yorum satın almak için Instagram IGTV yorum satın al menüsüne giriş yapıldıktan sonra IGTV bölümüne geçiş yapılması gerekir. Burada birçok seçenek olduğu görülecektir. Kullanıcılar bu seçenekler arasından istediklerini tercih edebilirler fakat yorum satın almak isteyen kişilerin yorum bölümünü tercih etmeleri gerekir.

IGTV yorum bölümüne giriş yaptıktan sonra buradaki menüler görülecektir. Menüler üzerinden işlem yapılması son derece kolay ve hızlıdır. Bunun için kullanıcıların öncelikle yorum satın alacakları videonun linkini ilgili bölüme girmeleri gerekir. Bu işlemin ardından satın alınacak yorum sayısı hemen sağ tarafta yer alan bölüme girilmelidir. Bu sayının en az 10 en fazla ise 100.000 olması gerekir. Bu işlemlerin ardından satın alınan yorumların fiyatı ekranda görülecektir. Kullanıcılar buradaki fiyatı ödemek suretiyle videolarına yorum satın alabilirler.

IGTV ve Popüler Videoların Önemi

IGTV uygulaması içerisinde farklı sekmeler yer alır ve bu sekmelerden kullanıcılara video önerileri yapılır. Yapıla video önerilerinin önemli bir kısmı popüler videolardan oluşur. Kullanıcıların ilgi alanlarına uygun olan videolar uygulama içerisindeki sekmelerden önerilmektedir. Dolayısıyla da bir videonun popüler olması çok daha fazla kullanıcıya ulaşması anlamına gelir ki bu durum kullanıcılar için çok önemli bir bilgidir. Yorum satın alarak videolarının popülerliğini arttıran kişilerin daha fazla kullanıcıya ulaşma ihtimali çok daha yüksektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sistemimiz üzerinden IGTV yorum hizmetlerimizden yararlanmanız durumunda tüm yorumlar sorunsuz olarak sizlere yansır ve fark edilemezler. 

IGTV Yabancı Bot Yorum Satın Al
ITS
Instagram IGTV yabancı bot yorum satın alma işleminizi yaparak sizde videolarınızın daha fazla kişiye erişmesini sağlayabilirsiniz.
435
435
IGTV Yabancı Bot Yorum Satın Al
8.952020-12-30Stokta Var https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-igtv/yorum-satin-al/yabanci-bot
5 / 5
51 Toplam: 51 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Fahir Koçyiğit

Yorumlar çok düzenli geliyor bunu çok beğendim

Fahir Koçyiğit
Işık Ertürk

Harcadığım fiyatın karışılığını kesinlikle veriyor

Işık Ertürk
emirhan kayra

Çok güzel, ürünümü teslim aldım bu fiyata cidden çok kaliteli bir ürünmüş teşekkürler.

emirhan kayra
Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek