Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek
100
Kaydetme
1,90 ₺
250
Kaydetme
2,90 ₺
500
Kaydetme
3,90 ₺
1000
Kaydetme
4,90 ₺
2500
Kaydetme
9,75 ₺
5000
Kaydetme
17,00 ₺
10000
Kaydetme
29,00 ₺
25000
Kaydetme
62,50 ₺
50000
Kaydetme
110,00 ₺
100000
Kaydetme
190,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
5 / 5
Toplam: 45 Değerlendirme
Yorum Yap
Instagram Kaydetme Satın Al2020-08-25T11:10:43+03:00

Instagramtakipcisatinal.com olarak, sosyal medya hizmetleri sektörüne darbe vurmaya, son sürat ile devam ediyoruz. Sizler için en yeni hizmetimiz olan Instagram Kaydetme Satın Al hizmetimiz ile Instagram’ın en popüler kullanıcılarından biri olmanızı çok ama çok kolaylaştırıyoruz. Şimdiye kadar bizi tercih etmiş ve son derece memnun kalmış müşterilerimiz arasına bu hizmetimizi satın alarak hemen katılabilir, gönderilerinin binlerce kaliteli tarafından kaydedilmesini sağlayarak. Instagram uygulaması keşfet bölümünün yeni parlayan yıldızı sen olabilirsin!

Instagram Kaydetme Ne İşe Yarar?

Instagram Kaydetme Hizmeti, Instagram üzerinde popüler olmanızı çok kolay bir şekilde sağlayacak, en yeni sosyal medya hizmetlerimizden biridir. Genel olarak keşfet bölümünde gözükebilmek için kullanılsa da gönderilerin popülerliğine büyük ölçüde katkı sağlamaktadır. Hizmeti satın aldıktan sonra gerçek ve aktif, Türk, yabancı kullanıcılarımız tarafından ilgili gönderiniz hemen kaydedilmeye başlanır. Bu da gönderinizin Instagram’ın keşfet bölümünde gözükme ihtimalini aşırı derecede arttıracaktır. Eğer bu hizmeti satın almayı düşünüyorsanız zaten biliyorsunuzdur ki, keşfet bölümünde gözükebildikten sonra gönderi jet hızıyla uçuşa geçmektedir.

100
Koleksiyona Kaydetme

Paylaşımlarınızı Kaydedilmesini Sağlayın ve Popüler Olun

Yüksek Kalite ve Uygun Fiyatlar

Tamamen Yasal ve Faturalı Hizmet

7/24 Canlı Destek

1,90 ₺
250
Koleksiyona Kaydetme

Paylaşımlarınızı Kaydedilmesini Sağlayın ve Popüler Olun

Yüksek Kalite ve Uygun Fiyatlar

Tamamen Yasal ve Faturalı Hizmet

7/24 Canlı Destek

2,90 ₺
500
Koleksiyona Kaydetme

Paylaşımlarınızı Kaydedilmesini Sağlayın ve Popüler Olun

Yüksek Kalite ve Uygun Fiyatlar

Tamamen Yasal ve Faturalı Hizmet

7/24 Canlı Destek

3,90 ₺
Daha Fazla
Koleksiyona Kaydetme

Paylaşımlarınızı Kaydedilmesini Sağlayın ve Popüler Olun

Yüksek Kalite ve Uygun Fiyatlar

Tamamen Yasal ve Faturalı Hizmet

7/24 Canlı Destek

Instagram Kaydetme hizmeti, direkt olarak Instagram üzerindeki popülerliğinize olumlu etki etmektedir. Hedeflediğiniz gönderi, organik bir şekilde yüksek kaliteli kullanıcılarımız tarafından koleksiyonlarına eklenir. Bu da Instagram algoritmasına göre sizin popülerliğiniz açısından çok büyük artıdır. Instagram ilgili gönderinin Instagram kullanıcıları tarafından çok sevildiğini, beğenildiğini düşünecektir. Bundan dolayı ilgili gönderiyi Instagram aramalarında en üst sıralarda çıkaracak, profilinizi binlerce kişinin takip etmesini sağlayacaktır.

instagram kaydetme al

Instagram Kaydetme Satın Alırsam Ne Olur?

Ödemenizi yapmanıza takriben yüksek kaliteli kullanıcılarımız hedeflediğiniz gönderiyi hemen koleksiyonlarına eklemeye başlar. Gönderinizin popülerliği muhteşem bir hızla artış gösterir. Şansınız yaver giderse Instagram’ın keşfet bölümünde gözükmeniz oldukça olasıdır. Yani anında popüler olmaya başlarsınız. Bu hizmetimizi dilerseniz bireysel hesaplarınız, dilerseniz ise işletme hesaplarınız için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Instagram Kaydetme Nasıl Satın Alınır?

  • Sitemizin ana sayfasında bulunan Instagram hizmetlerinden Instagram diğer hizmetler bölümüne tıklayın.
  • Karşınıza koleksiyona kaydetme hizmeti sayfası çıkacak, bu sayfada link bölümüne kaydetme hizmeti satın almak istediğiniz gönderinin linkini olduğu gibi yapıştırın.
  • Eğer gönderi linkini doğru şekilde yapıştırdıysanız, gönderinizin ön izlemesi sol tarafa yansıyacaktır.
  • Kaydetme sayısı kısmına, kaç adet kaydetme satın almak istiyor iseniz ilgili sayıyı giriniz.

Girdiğiniz kaydetme sayısı miktarına bağlı olarak tarafınıza bir ücret biçilecek, bu ücreti ödeyerek hemen kaydetme hizmetimizi satın alabilirsiniz. Ödemeyi yapmanıza takriben, kısa süre içerisinde otomasyon sistemimiz kullanıcıların ilgili gönderinizi koleksiyonlarına eklemesini sağlayacaktır. Bu işlemin tamamlanma süresi satın aldığınız kaydetme sayısı miktarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

instagram kaydetme nasıl alınır

Instagram Kaydetme Satın Almak Güvenli Mi?

Kesinlikle evet, diğer bütün sosyal medya hizmetlerimizde olduğu gibi, sizden bu hizmette de ne bir kullanıcı adı bilgisi ne de bir parola talep etmekteyiz. Tarafımıza sadece ama sadece kaydetme hizmeti satın almak istediğiniz gönderinin linkini iletmeniz yeterli olmaktadır. Bunun dışında, son derece güvenlikli bir altyapıya sahip sitemiz ve 256 bit ssl sertifikamız sayesinde, internet sitemiz üzerinden yapacağınız bütün ödeme işlemleri de son derece güvenlidir. Sadece Instagram Kaydetme Hizmetini değil, bütün hizmetleri sitemiz üzerinden güvenle satın alabilir, Instagram ve diğer tüm sosyal medya sitelerinde popüler olabilirsiniz.

instagram kaydetme satın al

Sıkça Sorulan Sorular

Sunmuş olduğumuz sosyal medya servislerimiz %100 güvenilirdir. Sizlerden hiçbir şekilde şifre veya kişisel bilgileriniz istenmeyecektir. Gönül rahatlığı ile tüm sosyal medya ihtiyaçlarınızı instagramtakipcisatinal.com üzerinden karşılayabilirsiniz!

Instagram Koleksiyona Kaydetme servisimiz sizlerin güvenliği ve memnuniyeti ön planda tutularak tasarlanmıştır. %100 güvenlidir. Herhangi bir şekilde zarar görme riskiniz bulunmaz. 

Satın alma işlemlerinizi tamamlamanızın ardından sizler için hızlı bir şekilde çalışmaya başlarız. Instagram Koleksiyona Kaydetmeleriniz tamamen doğal bir etkileşim oranı yaratacak ve en kısa süre içerisinde hesabınıza tamamlanacaktır.

Instagram gönderilerinizin diğer kullanıcılar tarafından koleksiyona kaydedilmesi durumuna Instagram kaydetme denilmektedir. 

Instagram kaydetme hizmetimizden yararlanmanız herhangi bir şekilde diğer kullanıcılar tarafından fark edilmeyecektir. 

Instagram gönderilerinzin başka kullanıcılar tarafından fark edilmesi sizlere çok yüksek etkileşim sağlar. Profillerinizin öne çıkması adına kaydedilme sayılarınız çok önemlidir. 

Instagram Kaydetme Satın Al
ITS
Instagram paylaşımlarınızın kaydedilmesini sağlayarak keşfete düşme ihtimalini arttırmak için hemen Instagram kaydetme satın al.
2673
2673
Instagram Kaydetme Satın Al
0.952020-12-30Stokta Var https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-kaydetme-satin-al
5 / 5
Toplam: 45 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Boracan Akman

Instagram kaydetmeler çok etkileşim kazandırıyor. Bunları bizzat analizlerim neticesinde tespit ettim ve denemeye karar verdim. Paylaşımlara can suyu oluyor diyebiliriz.

Boracan Akman
Tolga Yazar

Tavsiyemdir, pişman olmazsınız çok iyi. Kaydetmeler eksiksiz hatta fazla geldi

Tolga Yazar
Tekin A.

Paylaşımlarını farklı hesapların kaydetmesi ile etkileşim oranım hızla arttı ve kısa bir sürede olsa keşfete çıktım inanılmaz bir geri dönüşüm oldu. Teşekkürler