Instagram Kullanıcı Adımı Unuttum Nasıl Öğrenebilirim?

| Temmuz 04, 2018 | Genel

Instagram Kullanıcı Adımı Unuttum

Akıllı telefonlarda yer alan kameralar ile herkes farklı kareler yakalamakta ve bireyler isterlerse bunları sosyal medya platformlarında paylaşmaktadır. Geçmişten günümüze değişen koşullar neticesinde hayatımıza dâhil olan uygulamalar aracılığıyla hem fotoğraf hem de video paylaşımı yapılmaktadır. Popüler sosyal medya platformları arasında Instagramda yer almaktadır ki güncellemeler neticesinde hem normal gönderi şeklinde fotoğraf/video eklenmekte hem de hikayeler kısmında gönderiler paylaşılabilmektedir. Bazense Instagram kullanıcı adımı unuttum gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Peki, bu durumda ne yapmak gerekir?

Instagram kullanıcı adımı unuttum, şifremi unuttum vb sorunlar uygulamaya giriş yapmak isterken karşımıza çıkabilmektedir. Kullanıcı adınızı girdikten sonra hesabınızı bulamıyorsanız tekrarlanan karakterlerden oluşuyorsa, kullanıcı adınızı doğru yazdığınızdan emin olun ve kullanıcı adınızı girerken @ sembolünü kullanmayın.

Instagram Şifremi Unuttum

Instagram uygulaması içerisinde çeşitli özellikler kullanıcılara sunulmaktadır ve bunlardan biri hikayeler bölümüdür. Instagram hesabı olanlar hikayelerde fotoğraf/ videoları takipçileriyle paylaşmaktadır.

Sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram’da bazen Instagram kullanıcı adımı unuttum şeklinde bir durum ortaya çıkabilmektedir. Instagram kullanıcı adımı unuttum başlıklı yazımızda yer vermek istediğimiz detaylardan biride şifremi unuttum diyenler için olacak. Şifrenizi hatırlamıyorsanız e-posta adresinizi, telefon numaranızı ya da Facebook hesabınızı kullanarak şifrenizi yenileyebilirsiniz. E-posta adresinizi, telefon numaranızı veya Facebook hesabınızı kullanarak şifrenizi yenilemek için öncelikle instagram uygulamasını açın. Daha sonraki adımda giriş ekranında yer alan Giriş Yap kısmının altında bulunan Giriş Yapmayla İlgili Yardım Al seçeneğine tıklayın. Buradan da Android için Kullanıcı Adı veya E-posta Kullan, SMS Gönder veya Facebook ile Giriş Yap seçeneğine dokunarak bilgilerinizi girin ve ekrandaki talimatları izleyin.

iOS içinse Kullanıcı Adı veya Telefon’a dokunun. E-posta adresinizi, kullanıcı adınızı veya telefon numaranızı girdikten sonrada Giriş Bağlantısı Gönder’e tıklayın.

Instagram Kullanıcı Adımı Unuttum Nasıl Öğrenebilirim konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştığımız bu yazının sonuna geldik. Konu hakkındaki ve tüm sosyal medya platformlarında yaşadığınız sorunları yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ekibimiz tarafından incelenen sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın.

Instagram Kullanıcı Adımı Unuttum Nasıl Öğrenebilirim konusundaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Instagram Kullanıcı Adımı Unuttum Nasıl Öğrenebilirim?
5 (100%) 1 vote

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.