Instagram Takipçisi Kazanmak İçin Hayat Kurtarıcı İpuçları Serisi -5

Kendi çevrenizi geliştirmek ve Instagram üzerinde paylaşımlarınızdan geri bildirim alabilmek, yeni bir aileye sahip olmak ve fenomen olmanın gururunu yaşamak için siz de ipuçlarını duymak istemez misiniz? Bugün yine Instagram takipçi satın al ekibi olarak sizlere Instagram takipçisi kazanmak için ipuçları vermeye devam ediyoruz.

İlgili Kullanıcıları Etiketleyin

Fotoğraflarınızdaki diğer Instagram kullanıcılarını altyazınızdaki bir @ -mention ile veya Instagram’ın etiketleme işlevini kullanarak etiketleyebilirsiniz. Her iki durumda da, bunu yaptığınızda bir bildirim alacaksınız. Bir kişiyi etiketlemek onları gönderiye katılmaya ve kendi takipçileriyle paylaşmaya teşvik eder.

Takipçilerinizden Arkadaşlarını Etiketlemelerini İsteyin

Takipçilerinizin yorumlarıda arkadaşlarıyla gönderilerinizi paylaşmaları için de teşvik edebilirsiniz. Örneğin: “Bir tatile ihtiyacı olduğunu bildiğiniz birini etiketleyin!” Bu, Instagram hesabınızı daha geniş bir kullanıcı ağına sunmanıza yardımcı olabilir.

Konumunuzu Etiketleyin

İşletmenizin fiziksel bir konumu varsa, fotoğraflarınızı bu konumla etiketlediğinizden emin olun ve takipçilerinizin de aynısını yapmaya teşvik edin. Kullanıcılar daha sonra bu konumu tıklayabilir ve mağazanızdan, restoranınızdan veya ofisinizden gönderilen tüm fotoğrafları görebilir. Bu, markanızı (ve Instagram hesabınızı) daha fazla kişiye göstermeye yardımcı olabilir. Kişisel bir hesaba sahipseniz de yerinizi eklemeyi ihmal etmeyin. Yine de bulunduğunuz konumdaki kişiler sizi rahatlıkla keşfedebilir.

Yarışmalara / Çekilişlere Katılın

Instagram’da yarışmaya devam etmek, kitlenizi büyütmeye, web sitenize trafik çekmeye ve hatta ürün satmanıza yardımcı olabilir. Yarışmaya katılmak için, kullanıcıların fotoğraflarından birini beğenme, yorum yapma, belirli bir hashtag kullanma veya fotoğraflarınızdan birini yeniden yayınlamalarını isteyin. Aynı zamanda aynı mantık ile çekiliş de düzenleyebilirsiniz. Kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği yarışmalarınızın bir parçası olarak teşvik etmek, daha fazla kişiye ulaşmanıza yardımcı olabilir. Kullanıcılar Instagram hesabınızı arkadaşlarının oluşturduğu yayınlarla görecektir.

Canlı Yayın Yapmayı Deneyin

Instagram, canlı yayından faydalanmak için mükemmel bir yer. Sosyal medyada büyümeye devam eden bir trend de diyebiliriz. Konferanslar, topluluk toplantıları veya mağaza tanıtımları gibi canlı etkinlikleri kapsayan etkinlikler için de mükemmel bir ayrıntıdır. Canlı yayınlar profilinizde 24 saat kaydedilebilmektedir. Takip ettikleri bir hesap canlı yayın yapmaya başladığında kullanıcılar haberdar edilir, bu yüzden canlı bir video gerçekten dikkat çeker.

 

Instagram Takipçisi Kazanmak İçin Hayat Kurtarıcı İpuçları Serisi -5
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.