Instagram Yeni Sürümü Ne Zaman Çıkacak

| Temmuz 29, 2015 | Genel, İnceleme
Instagram Yeni Sürümü yolda

Instagram’ın kendini yenileme sürecine girdiğini söylemek mümkün. Sadece son dönemde yapılan yeniliklere bakarak bu yorumu rahatlıkla yapabiliriz. Öncelikle arama ve keşfetme özelliklerinin geliştirilmesi. Ardından tasarım değişikliğiyle yepyeni bir ara yüze ulaşılması derken Instagram’ın büyük bir değişim hareketi içerisine girdiğini anladık. Bu değişim hareketinin sadece yeni özelliklerle sınırlı kalmayacağı da ortaya çıktı. Zira yapılan son duyuru da Instagram’ın sistemsel olarak yenilenmesini sağlayacak yeni bir sürümün yolda olduğu da belirtildi. Söz konusu bu yeni sürüm için ilk söylemek gereken şey sadece Androidle sınırlı olduğu.
İlerleyen zamanlarda İOS içinde çıkar mı bilnmez ama şimdilik mevcut Android sorunlarıyla ilgilenilmiş denilebilir. Genel olarak kullanım hatalarını düzeltecek olan yeni sürüm birazda uygulamayı hızlandıracak. Tüm bu teknik detaylardan önce asıl merak edilen ise yeni sürümün ne zaman piyasaya çıkacağı. Aslında bu konu hakkında net bir bilgi vermek zor. Hatta iddiaya göre deneme amaçlı olarak yayılan beta sürüm üzerinden bu yeni sürüm haberi sızdırılmış. Yani henüz Instagram’ın yeni bir haber vermeye niyeti yok gibi. Fakat beta sürümün yayınlanması çok kısa bir süre içerisinde kararlı yeni sürüme geçileceğinin de en büyük kanıtını oluşturuyor. Tüm bu koşullar göz önüne alındığında Instagram’ın kendini geliştirmeye devam edeceğini de söylemek mümkün.

Bir önceki yazımızı Rojda Demirer’den Erken Veda başlıklı içeriğimiz Acil aşk aranıyor dizisi, Instagram ünlüler ve Rojda Demirer detaylı bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.