Instagrama Giriş Yapamıyorum Atıyor Sorunu

Instagram’da birçok sorunla karşı karşıya kalma ihtimalimiz her zaman bulunmaktadır. Sizde Instagrama giriş yapamıyorum atıyor diye şikâyet edenlerdenseniz bu yazımızı okuyarak bu sorundan tamamen kurtulabilirsiniz.

Instagrama Giriş Yapamıyorum Atıyor

Birçok uygulama bu tarz sorunlarla uğraşmamanıza neden oluyor aslında. Bu sorunlar uygulamalardan kaynaklanabileceği gibi kullandığımız telefondan da kaynaklanıyor olabilir. Bu nedenle iki ihtimalide göz önünde bulundurarak sonuca ulaşmaya çalışacağız. Öncelikle sorunumuzun ne olduğunu da iyi bilmeliyiz. Çünkü sorunu bilmeden çözüme ulaşmak çok zor olacaktır. Burada anlatacağımız sorun Instagram hesabına giriş yaptıktan sonra bir anda uygulamanın kapanması ve sizi hesaptan atmasıdır. Sizde bu sorunu yaşıyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

 Instagrama Giriş Yapamıyorum Atıyor Sorunu Nasıl Çözülür?

İlk olarak telefonunuzun arka planında çalışan uygulamalarını kapatın. Ardından bağlantınızı değiştirin. Yani mobil verideyseniz wi-fi bağlantısına geçin. Bu şekilde internetimizde sorun olup olmadığını tespit edebiliriz. Sorun düzelmezse Instagram’ı telefonunuzdan kaldırın ve tekrar yükleyin. Hesabınıza giriş yapmadan önce telefonu yeniden başlatmayı da unutmayın. Telefonunuzu yeniden başlattınız ve hesabınıza giriş yapmak istediğinizde aynı hatayı almaya devam ediyorsanız, sır önbelleği temizlemeye gelmiş demektir. Önbelleği temizlemek için telefonunuzun ayarlar bölümünü açın ve Uygulamalar seçeneğini bulun. Ardından uygulamaların içindeki Instagram’a giriş yapın. Açılan ekranda “Önbelleği temizle” butonunu (Farklı telefonlarda isim değişikliği olabilir.) göreceksiniz. Bu butona tıkladığınızda Instagram önbelleği temizlenmiş olacak. Hesabınıza girmeye çalıştığınızda sorun yaşamaya devam ediyorsanız, uygulama üzerinden giriş yapmayarak tarayıcıyla giriş yapmayı deneyin. Sorun yine de düzelmezse internet ayarlarınızın kontrolünü sağlayın. DNS ve VPN ayarlarını yaptıktan sonra tekrar hesabınıza giriş yapmayı deneyin. Instagram sizi yine atarsa sorun uygulama kaynaklı olabilir. Bazen Instagram sunucularından kaynaklı sorunlar yaşanabiliyor ve kullanıcılar hesaplarına giriş yapamıyor. Bu nedenle son çare olarak bir süre bekleyip, daha sonra deneme yapmanızı öneriyoruz.

Instagrama giriş yapamıyorum atıyor sorunu konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Instagram’ın yeni özelliklerinden haberdar olmak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için sitemizi takipte kalın. Ayrıca Instagram Türk takipçi satın alma ve Instagram beğeni satın alma konularında yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagrama Giriş Yapamıyorum Atıyor Sorunu
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.