Instagram’a Google Üye Oldu

| Eylül 22, 2014 | Genel
Google ınstagram

Herksin bildiği gibi Google internet dünyasında başı çeken şirketlerden biri. Özellikle arama motorlarının kullanımının bu kadar yaygın olması ve Google’ın bu alanda rakiplerinden çok önde olması bu derece popüler olmasında ki en büyük neden. Bu kadar popüler bir internet aracı olan Google’ın yaptığı her adımda birçok kullanıcı ve teknoloji dünyası tarafından takip ediliyor.

Bu durumun farkında olan Google ise kullanıcılara her gün yeni bir sürpriz sunmayı amaçlıyor. Geçtiğimiz aylarda Google bu sürprizlerine bir yeni ekledi ve artık Instagram’a şirket olarak üye oldu. Instagram’a 40’ıncı yılını kutlamak için üye olan Google takipçi sayısını ise saatler içerisinde 30 bin gibi rakamlara çıkarmayı başardı. Durum böyle olunca Instagram’dan da bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklama göre ise iki şirketinde bu durumdan çok menün olduğu ve bu ortaklığın devam edeceği duyuruldu.

Bir önceki yazımız olan Instagram Tuzaklarına Dikkat başlıklı makalemizde Instagram kullanımı, ınstagram dikkat edilmesi gerekenler ve ınstagram profile giren kişiler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.