Instagram’da Best Nine Nedir? #bestnine Nasıl Yapılır?

| Aralık 29, 2016 | Genel, Instagram Destek

instagramda-best-nine-nedir

Aslında 2016’nın sonlarına geldiğimiz şu günlerde geçtiğimiz senenin sonuna damgasını vuran bir etiket yine patlama yapmaya hazırlanıyor. İlk olarak 2015 yılının son haftasında kullanılmaya başlanan Best Nine Instagram için bir fenomen haline dönüşmüştü. Öyle ki ünlü hesaplardan tutunda milyon takipçiye ulaşan fenomenlere, bireysel kullanıcılardan kurumsal hesaplara kadar geniş bir topluluk #bestnine hashtagi ile paylaşımlarda bulundu.

Peki ya Instagram Best Nine nedir diye hiç merak ettiniz mi? Kısaca bir yıl içerisinde paylaşılmış olan en iyi 9 fotoğrafı içeren bir kolaj çalışma olarak tanımlanabilir. Bu kez ise fotoğrafların neye göre seçileceğine dair soru işaretleri doğabiliyor. Haliyle kullanıcıları tamamıyla aydınlatabilmek amacıyla Instagram #bestnine etiketini kullanmanın formülünü sizlere açıklayacağız.

Bu etiket altında sunulacak olan yılın en iyi 9 fotoğrafı en yüksek etkileşime sahip paylaşımlardan oluşuyor. Yani en çok beğeni alan, en çok yorum yapılmış ya da benzeri etkileşimleri hesabınıza katmış paylaşımlarınız ön plana çıkıyor. Dolayısıyla binlerce fotoğraf arasından bunları aramak ve aralarında analiz yaptıktan sonra karar vermek tabi ki imkânsız bir durum.

Instagram #BestNine Nasıl Yapılır?

Bu proje ilk olarak 2016 yılına girmeye hazırlanırken ortaya çıkarken halen daha da aktif olarak kullanımda olduğunu bize gösterdi. 2017’ye gireceğimiz şu günlerde sizde 2016 yılının en iyi 9 Instagram fotoğrafını kolaj yaparak paylaşabilirsiniz. #Bestnine etiketi Instagram üzerinde yine yılbaşına kadar en çok kullanılan etiketler arasında olacak. Bu etkileşim fırsatını kaçırmamak için şu zamana kadar yaptığınız en iyi paylaşımları bir araya getirmekte geç kalmayın.

Instagram #bestnine etiketi için hesap isminizi yazarak en çok etkileşim almış 9 fotoğrafı karşınıza çıkaran, hatta bununla kalmayı kolaj yapan birçok araç ve site bulunuyor. Bunun ardından size görseli hashtag ile paylaşmaktan başka bir şey kalmıyor. Ardından yine 2017’ye özel etiketler Instagram üzerinde patlarken sizin içinde beğeni, takipçi ve yorum akmaya devam edecek. Yeni yıla yeni takipçilerinizle ve yepyeni etkileşimlerle en zinde şekilde girmek için Best Nine rüzgarını es geçmemelisiniz. Her fenomen gibi muhakkak bu pastadan payınızı almanızı tavsiye ediyoruz.

Instagram’da Best Nine Nedir? #bestnine Nasıl Yapılır?
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.