Instagram’ı Bu Sene Bill Gates İzledi

| Aralık 10, 2014 | Genel
Instagram uygulamaları

Dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden biri olan Microsoft’un sahibi Bill Gates yeni bir projeye daha imza atmaya hazırlanıyor. Aslında bu projenin diğer sosyal medya platformlarının yaptığı senelik projelerden bir farkı yok. Fakat Microsoft bu uygulamayı ilke defa yaptığı için büyük bir adım olarak gözleniyor. Bu yeni projeye göre Bill Gates’in şirketi Instagram, Google gibi şirketlerin her sene yapmış olduğu “enler” uygulamasını yapacak.

Buna göre artık Microsoft kendi uygulamaları da dahil olmak üzere bir yıl içerisinde en fazla ilgi gören uygulamaları kullanıcılar ile paylaşacak. Yeni bir anket sistemi ile gerçekleştirilecek olan proje bu sene hayata geçecek. Yani artık Microsoft’un uygulama listesinden de sağlam uygulamaları seçip indirme ayrıcalığımız olacak. Bu yöntem ile adını her platformda daha fazla yaymak isteyen Microsoft ise durumdan ve gelen ilgiden oldukça memnun.

Bir önceki yazımız olan Türk Futbol Kulüplerinden Büyük Başarı başlıklı makalemizde Fenerbahçe Instagram, Galatasaray Instagram ve Instagram fenomenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.