Instagram’ın Yeni Fenomeni Hannah Polites

| Ekim 28, 2014 | Genel
Instagram kullanıcıları

Instagram kullanımı her geçen gün biraz daha fazla artış gösterirken, kullanıcılar arasındaki popülerlik yarışı da iyice kızışıyor. Öyle ki sadece Instagram’da popüler biri olmak için hesap açan ve bu amaç için hesabını çeşitli şekilde popüleştirmek isteyen kullanıcılar bulunuyor. Bununla beraber sadece kendi resimlerini paylaşarak bir anda Instagram’da fenomen haline gelen isimlerde bulunuyor. Bu isimlere ise son günlerde bir yenisi eklendi. Geç model Hannah Polites bu alanda yeni fenomen adayı.

Yaptığı paylaşımlarla adeta kullanıcıları büyüleyen genç model şimdilerde hatırı sayılır bir Instagram kilesine sahip. Özellikle tatil sıralarında yaptığı bikinili paylaşımları ile dikkatleri bir anda üzerine çeken genç model Hannah Polites, güzelliği ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Sadece kendine ait resimler paylaşan genç model takipçileri tarafından da epey bir beğeni topluyor. Her paylaştığı resim için 50-60 bin beğeniyi bir anda toplayan genç model Instagram üzerinden daha çok konuşulacak gibi.

Bir önceki yazımız olan Petek Dinçöz Podyum Heyecanı Instagram’dan Paylaştı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Perfect Models of Turkey 2014 ve Petek Dinçöz hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.