Işın Karaca Oğlunun Hastalığını Instagram’dan Paylaştı

Instagram ünlüler

Yakın zamanda verdiği kiloları ile gündeme gelen başarılı şarkıcı Işın Karaca, geçtiğimiz günlerde aldığı bir haberle büyük korku yaşadı. Ünlü ismin ilk evliliğinden olan oğlu geçtiğimiz günlerde aniden rahatsızlandı. Karın ağrısı şikayetiyle beraber hastaneye kaldırılan genç isim ise hemen ameliyata alındı. Bağırsaklarından ameliyat olan ünlü ismin oğlu ise hastanede tedavi altına alındı. Söz konusu olaydan sonra ise ünlü isim oğlunun son durumunu gösteren bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşarak destek gösteren herkese teşekkür etti.

Söz konusu paylaşımında “Şer de bile hayır vardır… Dün başlayan mide ağrısı dün gece oğlum Erda’nın ciddi bir bağırsak ameliyatı olması ile sonuçlandı… Allah’a çok şükür… Şu an durumumuz gayet iyi.
İlk yürüyüşümüzü yaptık ve iyileşme yolundayız. Liv Hospital’e ve Profesör Doktor Oktar Asoğlu ve muhteşem ekibi, ehliliğiniz, profesyonelce ve son derece insancıl yaklaşımız için çok teşekkür ederim… Önce Allah’a sonra sizlere emaneti ilk göz ağırım… Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır.
Hiç biriniz dermansız dert görmeyelim. Evlatlarımızın tırnağı taşa değmesin keza onlar bize Allahtan emanet… Canım sevgilim @tugruldri senin gücünle, desteğinle dün geceyi kolay atlatabildim… Allah senden razı olsun.” İfadelerine yer veren ünlü isim şuan için çocuğunun durumunun gayet iyi olduğunu da duyurmuş oldu. Söz konusu paylaşımdan sonra ise birçok takipçisi Işın Karaca’ya geçmiş olsun mesajlarını göndermeyi ihmal etmedi.

Işın Karaca Oğlunun Hastalığını Instagram’dan Paylaştı
4.5 (90.42%) 311 votes

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Burcu Esmersoy’dan Radikal Karar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +