İvana Sert’in Metro Paylaşımına Büyük ilgi

| Ekim 11, 2015 | Genel
Instagram ünlüler

Son dönemde televizyon ekranlarının en çok konuşulan programlarından biri “İşte Benim Stilim” oldu. İlk iki sezonuyla büyük bir beğeni toplayan ve ekranlarda reyting pastasının en büyük paylarından birine sahip olan program, bu başarısıyla beraber Acun Ilıcalı’nın kanalına da transfer olmuştu. Başarısına devam etmek için bu sezon All Star adı ile yayına başlayan programın en çok konuşulan yönü ise jüri üyeleri oluyor. Kemal doğulu, Nur Yerlitaş ve İvana Sert üçlüsünden oluşan jüri epey ilgi görürken özellikle yaptığı organizasyonla İvana Sert’in biraz daha fazla çektiğini söylemek mümkün.

Yarışmayla beraber sosyal medyadan da çok daha fazla takipçi kazanmaya başlayan İvana kısa bir süre içerisinde Instagram fenomenleri listesinde de yer almaya başladı. Ünlü ismin bu aşamadan sonra yaptığı paylaşımlar ise kısa süre içerisinde binlerce beğeni almaya başladı. Zira son yaptığı paylaşımlarda da bunu net bir şekilde görebiliyoruz. Son paylaşımında oldukça güçlü maddi imkanları olmasına rağmen metroya bindiğini gösteren bir paylaşım yapan İvana söz konusu Instagram paylaşımına “Beş dakika içinde her yere varıyorum. Zamanı kaybetmemek için tek çözüm metro.” İfadelerini de ekledi. Bu paylaşımla beraber bir anda sosyal medyada konu olan ünlü isim hakkında birçok yorumda yapıldı. Lüks arabalarına binmektense metroyu tercih eden isim ise konu hakkında yapılan yorumlara sessiz kalmayı tercih etti.

Bir önceki yazımız olan Tuba Büyüküstün Bir Kez Daha Sosyal Medyanın İlgi Odağı Oldu başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Tuba Büyüküstün ve Tuba Büyüküstün Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.