Karlı Mı, Popüler Mi? Hashtag’ler Sizin İçin Çalışıyor

Çoğu işletme sosyal medya pazarlamasını kullanırken kâr veya popülerliğe odaklanır. Ya çok sayıda takipçi ve beğeni çekmeye odaklanıyorlar, ya da daha fazla satış elde etmek için doğrudan yanıt verisinde yükselmeler yapıyorlar. Instagram Hashtag’leri için size yardımcı olmak adına Instagram takipçi satın al ailesi olarak buradayız.

Instagram Hashtag’leri İle İkisine De Sahip Olabilirsiniz

Instagram’da başarının temel gereksinimi, hesap takipçilerinin büyümesidir. Neyin işe yarayıp neyin başarısız olduğunu görmek için çok fazla test yapıyoruz. Sonuçta, hashtag’lerin hesabınızı büyütmenin en etkili yolu olduğunu bulduk. Instagram için iş kullanımı söz konusu olduğunda, hashtag kullanmamak saçma olur. Basitçe, tek bir hashtag bile kullanarak, katılım oranını yüzde 12,6 arttırabilirsiniz. Hashtag’ler, içeriğinize organik trafik çekmek için etkili bir yoldur.

Etiketlerin Sizin İçin Çalışmasını Sağlayın

En popüler hashtag’ler #love ve #summer gibi genel kelimelerdir. Bununla birlikte, belirli olmayan ve genellikle potansiyel takipçiler yerine etkileşimli, kaliteli trafik çekmek için hiçbir şey yapmazsınız. Hala daha sık kullanılan bir hashtag kullanırsanız, elde edeceğiniz takipçiler daha spesifik, daha başarılı bir seçim olacaktır.

Peki kullanmak için doğru hashtagleri nasıl buluyorsunuz? En popüler 20 markayı veya şirketi inceleyerek işe başlayın ve kullandıkları hashtag’leri inceleyin. Örneğin, ilişkili hashtag’leri görmek için mesleğiniz ile ya da genel olarak paylaştığınız konularla ilgili arama yapın. Bu hashtag’ların bir listesini yapın ve yayınlarınızda test etmeye başlayın. Hangisinin çalışıp çalışmadığını, hangisinin değişmediğini ve hangisinin değiştiğini hızlı bir şekilde belirleyeceksiniz. Unutmayın: daha spesifik demek daha iyi sonuç demektir.

Resmin Altındaki Yazıyı İyi Ayarlayın

Mobil cihazınıza her yüklediğinizde, bu hashtag’ların tümünü yazmak çok zahmetli olacaktır, bunu yapmayın! Bunun yerine, bir Instagram yayın imzası oluşturun ve bunu Apple veya Google Notes veya Evernote gibi bir çevrimiçi liste koruyucusuna kaydedin. Ayrıca, masaüstünüzdeki hashtagleri de yazabilirsiniz. Bu sayede sadece kopyalayıp yapıştırmanız gerekir. Bu bizden özel bir tüyo. Kullanmanıza izin verilen en fazla hashtag 30’dur. Daha fazla kullanırsanız Instagram, yorumunuzu siler. Yavaş çalışın ve işe yarayan hashtagleri buldukça, üzerine inşa edin.

Karlı Mı, Popüler Mi? Hashtag’ler Sizin İçin Çalışıyor
Bu yazıyı oylayarak destek çıkabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.