Kelly Brook Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Salladı

Instagram ünlüler

Dikkat çeken fiziği ve cesur paylaşımlarıyla Kelly Brook’un bir anda dünyanın en ünlü isimlerinden biri haline geldiğini söylemek mümkün. Son dönemde oynadığı dizilerde de dikkatleri üzerinde toplayan isim özellikle Instagram ortamı üzerinden yaptığı paylaşımlarla beğeni toplamayı da başarıyor. Hatta ünlü ismin bu paylaşımlarla kısa bir süre içerisinde fenomenler arasında yer almaya da başladığı biliniyor. Bu şekilde büyük oranda popülerliği yakalayan Kelly Brook son birkaç paylaşımıyla da sosyal medyayı salladı.

Zira ünlü isim son paylaşımında yatak içerisinde sevgilisiyle poz vererek nişanlandıklarını duyurdu. Henüz eski sevgilisinden ayrılalı çok kısa bir süre olmasına rağmen böyle bir paylaşım yaparak herkesi şaşırtan ünlü isim cesur paylaşımına ayrıca “Paris’ten günaydın. Aşkımla birlikte” ifadelerini ekledi. Fenomen ismin bu cesur paylaşımına birçok takipçisi de tepki göstermeyi ihmal etmedi. Kelly Brook ise eleştirilere çok aldırış etmemiş olacak ki tüm bu paylaşımlarına devam etti. Nişanlandığını açıklayan fenomen isim düğün hakkında merak edilen sorulara ise her hangi bir açıklama getirmedi. Ünlü ismin yakın zamanda evlenip evlenmeyeceği de merak konusu oldu. Özellikle takipçilerinin bu konuda Kelly Brook’a binlerce mesaj gönderdiğini söylemek gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Yıldız Asyalı’dan Instagram’dan Bebek Paylaşımıyla Beğeni Topladı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Yıldız Asyalı ve Yıldız Asyalı hamile hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.