Liverpool’lu Oyuncunun Eşi Tartışılacak Bir Paylaşım Yaptı

| Kasım 07, 2014 | Genel
Anita Instagram

Geçtiğimiz haftalarda Real Madrid ve Liverpool arasında oynanan şampiyonlar ligi maçına yapılan bir sosyal medya paylaşımı damga vurmuştu. Liverpool’un yıldız futbolcularından biri olan Dejan Lovren’in eşi tarafından yapılan Instagram paylaşımı maçın önüne geçmeyi başardı. Kocasının maçta kadroya bile alınmamasını eleştirmek için kızını kullanan Anita’nın paylaşımı büyük beğeni de topladı.

Maçı stattan izleyen Dejan Lovren ve ailesi maça sırasında kızlarının paylaşımlarını yapıyordu. Bu sırada kızı Elena’yı maçı izlerken çeken Anita Instagram hesabından bu paylaşımı yaparken mesaj olarak “Babam niye oynamıyor?” şeklinde bir ifade kullanınca olanlar oldu. Bu şekilde teknik direktörü eleştiren Anita’ya birçok beğeni mesajı gelirken bir kesim Liverpool taraftarı da tepki göstermeyi ihmal etmedi. Liverpool’un durumunu gözler önüne seren paylaşıma ise ne yönetimden ne de ünlü futbolcuda bir açıklama gelmedi.

Bir önceki yazımızı İtalyan Kadın Bakana Instagram’dan Destek Yağdı başlıklı içeriğimiz Chi dergisi, Cisofareanchio etiketi ve Instagram kampanyaları detaylı bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.