Madonna Yıllara Meydan Okuduğunu Kanıtladı

| Şubat 09, 2015 | Genel
Instagram ünlüler

Instagram’ın en çok takip edilen kullanıcılarından biri dünyaca ünlü yıldız Madonna. Gerek yaptığı paylaşımlarla gerekse de şarkıları ile gündem de kalan Madonna tarzı ile de büyük dikkat çekiyor. Özellikle yaşını hiç göstermeyen ve sürekli olarak genç kaldığı söylenen Madonna giyim tarzı ve yaptığı hareketleri ile de bu durumu çok net bir şekilde kanıtlıyor. Dünyaca ünlü starın son yaptığı Instagram paylaşımı da bu yönde en büyük kanıtı oluşturuyor.

Grammy 2015 ödüllerinde sahneye çıkan Madonna giydiği kıyafetle de olay yarattı. Göğüs dekoltesi oldukça iddialı olan bir elbise giyen Madonna büyük beğeni topladı. Kuliste hazırlık aşamasında dekoltesini çekerek Instagram hesabından paylaşan Madonna epey bir ilgi görmeyi başardı. Instagram’da bu tarz bir paylaşım yaptıktan sonra Madonna büyük bir beğeni toplamayı da başardı. Kısa sürede binlerce kişi tarafından beğenilen paylaşımın ardından sahne gösterisi ile de büyüleyen Madonna bir kez daha ne denli hayat dolu olduğunu göstermiş oldu. Bununla birlikte yıllara meydan okuyan güzelliği ile bir kez daha Madonna kendini kanıtlamış oldu. Bununla beraber ilerleyen yaşına rağmen aşırı açık giyinmesi ve bu tarz bir şov yapmasını eleştiren birçok takipçi de oldu. Bu konuda ise dünyaca ünlü yıldız her hangi bir açıklama yapma gereği duymadı.

Bir önceki yazımızı Mehmet Ali Erbil’e Kızı Sezin Erbil’den Duygusal Doğum Günü Mesajı başlıklı içeriğimiz Instagram ünlüler, Mehmet Ali Erbil ve Sezin Erbil detaylı bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.