Mario Balotelli Yine Olay Yaratacak Bir Paylaşım Yaptı

| Aralık 03, 2014 | Genel
Instagram ünlüler

Her yaptığı ile Olay olan Futbolcular arasında belki de en ünlü isimlerden biri Mario Balotelli. Gerek teknik direktörleri ile yaptığı kavgalar gerekse de maç içerisinde yaşadığı tartışmalar ile bir an bile gündemden düşmeyen yıldız futbolcu şimdilerde ise yaptığı Instagram paylaşımı ile başını derde soktu. Irkçılık konuları ile sürekli gündeme gelen ve hatta bu yüzden bir keresinde sahadan ağlayarak çıkan yıldız futbolcu Mario Balotelli, bu kez Instagram paylaşımı ile ırkçılığı kendisi yaptı.
Söz konusu Instagram paylaşımında ünlü atari oyun karakteri Mario’yu ele alan isim paylaşımında ilginç ifadelerde kullandı.

“Irkçı olma! Mario gibi ol. O, Japonlar tarafından yaratılan, İngilizce konuşan ve Meksikalı gibi görünen İtalyan tesisatçı. (O), bir siyah adam gibi atlar ve bir Yahudi gibi paraları toplar” şeklinde ifadelerin bulunduğu paylaşıma birde resim ekleyen yıldız futbolcu, paylaşımı yapar yapmaz kullanıcıların tepkisi ile karşı karşıya kaldı. Aşırı tepkilerden sonra kısa süre içerisinde paylaşımı kaldıran Mario Balotelli, yine de başını dertten kurtaramadı. Sadece paylaşımda ki komik ifadeler için bu tarz bir paylaşım yaptığını söyleyen yıldız futbolcu hakkında soruşturma başlatıldı. Soruşturma sonucunda tahminlere göre yıldız futbolcu 5 maç ceza alacak. Konu ile ilgili başka açıklama yapılmazken şimdi merakla karar bekleniyor.

Mario Balotelli Yine Olay Yaratacak Bir Paylaşım Yaptı
4.5 (89.26%) 434 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.