Mehmet Ali Erbil’in Yaptığı Instagram Paylaşımı Tepki Çekti

| Aralık 02, 2014 | Genel
Instagram ünlüler

Mehmet Ali Erbil’in son yaptığı Instagram paylaşımı büyük bir tepki çekti. Kızı Yasemin Erbil’in doğum günü kutlaması için bir paylaşımda bulunan Mehmet Ali Erbil, yaptığı paylaşımın tarzı nedeni ile takipçilerinden büyük tepki çekti. Kızının şort giymiş ve bir hayli dekolteli halini çekerek paylaşan Mehmet Ali Erbil, bu paylaşımını doğum günü kutlaması için olduğunu söyledi. Paylaşımı gören takipçiler ise hem Mehmet Ali Erbil’i hem de kızını ağır şekilde eleştirmeye başladı.

Gelen Eleştirilere hiçbir şekilde cevap vermeyen ve bu konu hakkında hiçbir açıklama yapmayan Mehmet Ali Erbil’in nasıl bir açıklama yapacağı ise merak konusu haline geldi. Bir babanın kızının bu hallerini paylaşması konusunda büyük eleştiri alan Mehmet Ali Erbil’e daha uzun süre tepki sürecek gibi. Yasemin Erbil’in ise konu ile ne düşündüğü merak ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Ata Demirer Ayrıldıktan Sonra Rejimi De Bozdu başlıklı makalemizde Ata Demirer, Ata Demirer Instagram ve Instagram ünlü paylaşımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.