Meireles’ten Olay Paylaşım

| Ocak 12, 2015 | Genel
Instagram futbolcular

Instagram’da yayılan akımları her kullanıcı artık biliyor. Özellikle bu akımların içerisinde selfie ve son dönemin gözdesi dublaj akımı dikkatleri çekiyor. Bu akımların başında yer alan iki akımdan biri olan dublaj akımı ise yeni çıkmasına rağmen çok hızlı bir şekilde yayılıyor. Ana yapı olarak eski repliklere dublaj yapılması ile ilerleyen sistemin en aktif kullanıcıları ise ünlü isimler. Ünlü isimler arasında bir anda yaygınlaşan dublaj akımının son temsilcisi ise tanıdık bir isim oldu. Başarılı bir Fenerbahçe futbolcusu olan Meireles dublaj akımının son paylaşımcılarından.
Söz konusu paylaşım için Instagram hesabını kullanan isim Ercan Taner’in dublajını yaptı. Daha önce oynanan ve Fenerbahçe’nin Meireles’in golü ile kazandığı Avrupa ligi maçında Ercan Taner’in maçı yorumlaması sırasında kullandığı cümleler oldukça büyük ses getirmişti. Bu cümleleri göre Meireles ise dublaj akımını kullanarak yeniden o günleri yaşattı. Ercan Taner’in dublajı ise takipçiler arasında da büyük bir beğeni topladı. Özellikle Fenerbahçeli taraftarlar yıldız oyuncuyu paylaşımından dolayı tebrik etti. Bununla birlikte Meireles’in farklı bir dil olmasına rağmen dili tam olarak gerçekmiş gibi yansıtması da büyük beğeni topladı.

Bir önceki yazımızı Cicişler Instagram Reklamlarına Deva Ediyor başlıklı içeriğimiz Cicişler, Cicişler Instagram ve Instagram fenomenleri detaylı bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.