Melo’dan Çok Konuşulacak Instagram Paylaşımı

| Ekim 20, 2014 | Genel
Instagram paylaşımları

Özellikle ülkemiz futbolcuları arasında sosyal medyayı en aktif kullanan isimlerin başında Melo geliyor. Durum öyle ki Melo bazı yaptığı paylaşımlardan dolayı federasyondan ceza bile almıştı. Böyle bir ortamda sürekli olarak paylaşımlarına devam eden Melo’ya ailesi de katılınca Instagram’ı ve diğer sosyal medya uygulamalarında fenomen haline gelmeye başladılar.

Bu kadar aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan Melo, hafta sonu oynanan derbi sonrası yine Instagram üzerinden paylaşım yapmayı ihmal etmedi. Özellikle Sneijder’in attığı gollerin çok konuşulduğu karşılaşma da gülen tarafın Galatasaray olması ünlü futbolcuyu harekete geçirdi. Derbi ardından direk olarak yaptığı paylaşımda Melo 3 arkadaşı ile sus işareti yapar vaziyette bir resim paylaştı. Resme “Ağlama bebek” şeklinde bir mesaj ekleyen Melo, özellikle Fenerbahçe taraftarlarını sinirlendirmeyi başardı. Galatasaraylı taraftarlardan büyük destek ve maç için tebrik alan oyuncu, Fenerbahçeli taraftarların ise hedefi haline geldi. Tüm tepkilere rağmen paylaşımları devam eden Melo ise daha uzun süre sosyal medyanın konuşulan isimleri arasında yer alacak gibi gözüküyor.

Geçtiğimiz günlerde Galatasaraylı yıldız futbolcu Melo ve Fenerbahçeli yönetici Aziz Yıldırım arasında sosyal medya üzerinden bir paylaşım savaşı başlamıştı. Melo ise yaptığı paylaşımlardan olayı büyük eleştiri almış ve hatta Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yaptığı paylaşımlar ve mesajlar nedeniyle 2 maç ceza almıştı. Bu durum ise Melo’yu sosyal medya kullanmaktan geri koyamamıştı.

Yaşanan tüm bu olaylardan sonra ise başta Melo’nun eşi olmak üzere tüm yakıları Türkiye Futbol Federasyonu’nu eleştiren sosyal medya paylaşımları yapmışlardı. İşte son dalga da ise bu paylaşım yapanlara Melo’nun abisi de katıldı. Melo’nun abisi kendi Instagram hesabında paylaştığı bir fotoğraf ile hem Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırımı hem de Türkiye Futbol Federasyonu’nu eleştirdi. Oldukça ağır ifadeler kullanan abiye ise birçok taraftar tepki gösterdi. Bunun yanında verilen kararın haksız olduğunu düşünen birçok taraftarda Melo’nun abisine destek mesajları yollamayı ihmal etmedi. Melo ise henüz durum için bir açıklamada bulunmadı. Yalnız Melo’nun da bu paylaşımdan rahatsız olmadığı aşikâr.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Cem Yılmaz Sevgilisi ile Miami’de Buluştu

Instagram üzerinden yaptığı paylaşımların en çok konuşulduğu isimlerden biri yıldız futbolcu Felipe Melo. Diğer sosyal medya platformlarını da oldukça aktif olarak kullanan isim bu nedenden dolayı federasyondan ceza bile almıştı. Ceza almasına rağmen paylaşımlarına devam eden Felipe Melo şimdi ise bambaşka bir paylaşımla gündeme geldi. Devre arasına giren lig ile beraber futbolcuların tatile çıktığı ortada. Tatil için sıcak bölgeleri seçen futbolculardan biri de Felipe Melo.
Devre arası tatilini böyle değerlendirmek isteyen Melo eşi ile birlikte keyifli bir tatil geçiriyor. Bununla birlikte Felipe Melo tatil paylaşımları da yapmakta geri durmuyor. İşte söz konusu paylaşımda bu tatil paylaşımlarından biri. Oldukça kısa bir şort ile eşi kucağında iken poz veren Melo’nun bu paylaşımı oldukça çok konuşuldu. En az Melo kadar konuşulan bir diğer isim ise Melo’nun eşi oldu. Giydiği bikini ile olay yaratan Melo’nun eşi sosyal medyanın da gündemine oturdu. Felipo Melo’nun vücudu ve dövmeleri de aynı şekilde büyük bir olay yarattı. Sosyal medyanın gündemine oturan Melo’yu eleştiren birçok taraftarda oldu. Instagram hesabı üzerinden gelen bu eleştirilere ise yıldız futbolcu hiçbir cevap vermedi. Bununla birlikte yıldız futbolcunun eşi de aynı tatilden paylaşımlar yapmaya başladı.

Melo’dan Çok Konuşulacak Instagram Paylaşımı
4.2 (84%) 20 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +