Mert Alaş İkinci Bombayı Patlattı

| Eylül 02, 2015 | Genel
Instagram ünlüler

Dünyanın en iyi fotoğrafçılarından biri olarak gösterilen Türk yıldız Mert Alaş ünlü isimlere aşırı yakınlığıyla biliniyor. Aralarında Kim Kardashian, Miley Cyrus gibi birçok ünlü dünya yıldızının bulunduğu bir arkadaş grubu olan Mert Alaş çektiği fotoğrafları Instagram hesabından da paylaşmayı ihmal etmiyor. Bu yönüyle sosyal medyayı da sallamayı başaran isim son yaptığı paylaşımlarla ise adeta şok etkisi yarattı. Daha önce Miley Cyrus ile çekilmiş olan samimi pozlarını paylaşan ve büyük tepki alan isim bu kez de iki skandal birden imza attı. Öncelikle Kim Kardashian Mert Alaş ile görüntülü görüşürken çıplak olduğunu gösteren Instagram paylaşımları yaptı.
Ünlü isim bu fotoğraflarla büyük tepki çekerken Mert Alaş ise yeni bir skandala daha imza attı. Söz konusu skandal ise yine Miley Cyrus ile ilgili. Bu kez Mert Alaş kendi Instagram hesabından daha önce çektiği Miley Cyrus resimlerini paylaştı. Oldukça iddialı olan fotoğraflarda neredeyse tamamen çıplak olarak görüntülenen Miley ise henüz konu hakkında bir açıklama yapmadı. Mert Alaş tarafından yapılan bu paylaşımlar ise Instagram’ı salladı. Oldukça büyük oranda tepki çeken ünlü fotoğrafçı hakkında binlerce kişi eleştiri mesajlarını da göndermeyi ihmal etmedi. Ünlü fotoğrafçının tüm bu yorumlara nasıl karşılık vereceği ise merak konusu oldu. Zira ünlü fotoğrafçının tek sorun çıkaran paylaşımı da bu değil.

Bir önceki yazımız olan Harun Tan Yaptığı Paylaşımlarla Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Harun Tan, Harun Tan Instagram ve Harun Tan yoga hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.