Millilerden Soyunma Odasında Zafer Pozu

| Ekim 14, 2015 | Genel
Hakan Çalhanoğlu

Futbol otoritelerine göre gerçekleşme oranı yüzde 10’dan bile daha az olan bir ihtimal dün gece gerçek oldu. Fransa’da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonasına 1 puanla başladığı turnuvada milli takımımız direk gitme şansını elde etti. Zorlu bir İzlanda maçından sonra Selçuk tarafından gelen golle galibiyet almayı başaran millilerimiz Letonya’nın da yenilmesiyle beraber direk olarak Fransa’ya gitmeye hak kazandı. En iyi üçüncü sıralamasında ilk sırayı alarak turnuvaya katılmaya hak kazanan takımımız Hollanda’yı da böylece geri de bırakmış oldu.

Tarihi bir başarıya daha imza atmayı başaran millilerimiz kazandıkları maç sonrasında ise büyük bir coşku yaşadı. Sahaya da yansıyan coşku maç sonrasında sahanın dışında da devam etti. Soyunma odasında maç sonrası zafer kutlaması yapan millilerimiz zafer pozu da vermeyi ihmal etmedi. Neredeyse tüm takım kutlama sonrasında bir araya gelerek poz verdi. Hakan Çalhanoğlu tarafından Instagram hesabından paylaşılan zafer pozu ise sosyal medyanın en çok konuşulan paylaşımı oldu. Binlerce kişinin beğendiği paylaşıma ise birçok kişi tebrik yorumları göndermeye başladı. Yapılan yorumlar ve gönderilen paylaşımlarla beraber sosyal medyanın gündemini oluşturan milli zafer daha uzun süre konuşulmaya da devam edecek gibi. Açılan etiketlerin bir anda ilk sıralara yerleşmesi bu durumun en büyük kanıtlarından biri olarak dikkat çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Ceyda Ateş Doğum Günü Mesajı İle Beğeni Topladı başlıklı makalemizde Ceyda Ateş, Ceyda Ateş Instagram ve Ceyda Ateş'e doğum günü mesajı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.