Murat Boz’un Aslı Enver İçin Yaptığı Instagram Paylaşımı Sosyal Medyada Gündem Oldu

Instagram ünlüler

“O Ses Türkiye” yarışmasında jüri üyeliği yapmaya başladığı andan itibaren ününe ün katmaya başlayan ünlü şarkıcı Murat Boz, yarışmanın yeni sezonu başlamadan önce oyunculuğa da yelken açmıştı. Aslı Enver ve Burak Özçivit ile beraber bu arada sinema filmi çeken ünlü isim oyunculuk alanında da kendisini kanıtlamayı başarmıştı. Ünlü ismin filmi ile sadece başarı toplamakla da yetinmedi. Zira bu süreçte başarılı isim rol arkadaşı Aslı Enver ile yeni bir ilişki yaşamaya başladı. Aslı Enver ile yaşadıkları ilişki sayesinde gündeme gelen Murat Boz tanıştıkları andan itibaren Aslı Enver’e yaptığı jestlerle de gündeme gelmeye başladı.

Özellikle Murat Boz’un Aslı Enver’in doğum günü için Instagram hesabından yaptığı paylaşım ise günün konularından biri oldu. Zira ünlü şarkıcı söz konusu doğum günü paylaşımında Aslı Enver’e doğum günü için yazmış olduğu bir şarkıyı dile getirdi. Sevgilisi için yazdığı şarkıyı Instagram hesabından paylaşan Murat Boz yaptığı bu jest ile takipçilerinden de büyük oranda beğeni toplamayı başardı. Aslı Enver’in söz konusu paylaşıma tepkisi ne oldu bilinmez ama ünlü isim bu hareketi ile sosyal medyanın en çok konuşulanlarından biri olmayı başardı. Aslı Enver’in bu paylaşıma vereceği cevap ise şimdiden merak konusu olmaya başladı.

Bir önceki yazımız olan Nurseli İdiz Kavga İddialarını Instagram’dan Yanıtladı başlıklı makalemizde Müge Dağıstanlı, Nurseli İdiz ve Nurseli İdiz Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.