Murat Kekilli’den İddialara Instagram Aracılığıyla Yanıt Geldi

Instagram ünlüler

Yaptığı hit şarkılarla bir dönemin en ünlü seslerinden biri haline gelen Murat Kekilli’yi son dönemde çok fazla ekranlarda göremiyoruz. Eski dönemlere göre çalışmalarını biraz daha azaltan ünlü isim bu süreç içerisinde sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Özellikle son dönemde yaşanan terör saldırıları sonrasında Murat Kekilli terör karşıtı paylaşımlarıyla beğeni toplamıştı. Hatta ünlü ismin şehit ailelerini ziyarete gitmesi de gündeme gelmiş ve tüm bunlarla beraber Murat Kekilli takipçilerinden beğeni toplamıştı.

Ünlü isim bu tür paylaşımlarından sonra ise hakkında bazı iddialar ortay atılmıştı. Siyasi bir partiye yandaşlık yaptığı yönünde bir takım iddialar ortaya atılan ünlü isim ise tüm bu iddiaları Instagram hesabından yanıtladı. Kendisi hakkında asılsız iddialar ortaya atılmasından sonra “Sanki bu ülkeyi sevmek suçmuş gibi. Benim ağzımdan siyasi bir oluşumun adı çıkmamıştır. Bu bir memleket meselesidir. Lafı eğip büken bütün sosyal platformlara, yazılı ve görsel basına önemle arz ederim. Ben sadece bana sorulan ‘yandaş mısınız’ sorusuna yanıt olarak, ‘Eğer yandaşlıktan kastınız, Cenab-ı Hak’tan yana olmaksa evet’ demekten fazlasını söylemedim. Bunda anlaşılmayacak bir şey yoktur sanırım” ifadelerini içeren bir paylaşım yaptı. Sosyal medya hesabı üzerinden bu açıklamaları yapan isim büyük oranda da beğeni kazandı. Böylelikle ünlü şarkıcı hakkında ortaya atılan iddialarda ilk ağızdan yalanlamış oldu.

Bir önceki yazımız olan Instagram Çoklu Hesap Konusunda Bir Uyarı Daha Geldi başlıklı makalemizde Instagram Çoklu Hesap, Instagram Çoklu Hesap desteği ve Instagram Çoklu Hesap hatası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.