Nani’den Eleştirilere Tepki Paylaşımı

Instagram ünlüler

Nani’nin Paylaşımı İle Fenerbahçe Taraftarını Şaşırttı

Sezon başında yıldızlar takımı kurmak için yola çıktığını söyleyen Fenerbahçe yönetimi, bu iddiasında başarılı olmuş ve ardı ardına dünya yıldızları Fenerbahçe’ye getirilmişti. Bu isimlerin en çok konuşulanı ise İngiltere’de uzun yıllar top koşturmuş olan Nani odu. Daha önce birçok kez şampiyonlar ligi deneyimi olan ve dünya devlerine karşı sahaya çıkan yıldız futbolcu Fenerbahçe’ye geldiği andan itibaren ise taraftarın yoğun ilgisi ile karşı karşıya kaldı. Yıldız futbolcunun sosyal medya hesapları de bu bağlamda epey bir takipçi kazanmaya başladı.
Özellikle Instagram paylaşımlarıyla ilgi odağı haline gelen yıldız futbolcu son paylaşımıyla da bu duruma en
iyi örneği vermiş oldu. Söz konusu paylaşımda idmandan yeni çıktığını belirten başarılı futbolcu Rejenarasyon adı verilen bir aletin içerisine girdi. Ağır idmanlardan sonra futbolcuların kaslarını dinlendirmek için kullanıldığı bilinen aletlerin Fenerbahçe’de her futbolcu için kişiye özel yer aldığı ortaya çıktı. Söz konusu paylaşımda yıldız futbolcu içinde forma numarasıyla beraber böyle bir aletin alındığı ortaya çıktı. Fenerbahçe taraftarının büyük ilgi gösterdiği paylaşım sonrasında ise İngiliz basını da konuya yer veren haberler yaptı. Nani ise paylaşımına “Sıkı bir idmanın ardından toparlanmak için uzay mekiğime girdim” notunu ekleyerek konu hakkında görüşünü dile getirmiş oldu. Bununla beraber yıldız futbolcunun UEFA maçı için hazırlıklarını sıkı bir şekilde devam ettiği de ortaya çıkmış oldu.

Fenerbahçe’nin sezon başında renklerine kattığı başarılı futbolcu Nani, şaşalı kariyeri ve topladığı beğeniyle beraber taraftarında sevgisini kazanmıştı. Dünya yıldızlarından biri olarak gösterilen futbolcunun ilk maçlarda ortaya koyduğu performansta büyük beğeni toplamayı başarmıştı. Fakat bir süredir Nani’nin özellikle ikinci yarı maçlarında kötü oyun sergilemesi tepkilerin hedefi oldu. Özellikle son UEFA maçında kötü bir maç ortaya koyan başarılı futbolcu sosyal medya üzerinden kendisine gelen eleştirilere ise yine sosyal medya üzerinden cevap verdi.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Ortaya Çıkan Gerçek Ebru Gündeş Hayranlarını Şaşırttı

Instagram hesabından söz konusu eleştirilere cevap veren başarılı futbolcu maçtan dönerken uçakta çekilmiş bir fotoğrafını kullanarak “İstanbul’a dönüş yolu… Basındaki futboldan anlamayan bazı kişilerin eleştirilerine bir mesaj vermek istiyorum. Eğer eleştiriyorsanız, yaptığınız eleştiriler doğru eleştiriler olmalı. Çünkü futbolda gördükleriniz her zaman doğru değildir. Haydi Fenerbahçe!” açıklamasını yaptı. Söz konusu paylaşıma ise bir grup taraftar destek verirken paylaşımı eleştiren taraftarlarında olduğu gözlerden kaçmadı. Nani ise gelen yorumlara her hangi bir karşılık vermedi. Yıldız futbolcunun tüm bu eleştirileri nasıl karşılayacağı merak konusu oldu. Zira bu konuda yönetimden de paylaşım konusunda her hangi bir açıklama yapılmadı.

Nani’den Eleştirilere Tepki Paylaşımı
4.6 (91.3%) 92 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +