Nasa Selfie Haritası

| Eylül 24, 2014 | Genel
Nasa Selfie Haritası Instagram paylaşımı

Günümüzde dünyanın en çok kullanılan etkinlikleri arasında sosyal platformlar bulunuyor. Bunun en büyük nedeni ise her alanda teknolojinin kullanılması ve insanların daha popüler olma istekleri. Bunun farkında olan Nasa ise insanları etkilemek için geçtiğimiz aylarda çok ilginç bir çalışmaya imza attı. Yapılan çalışmada yine sosyal medya kullanıldı.

Nasa yetkilileri bu alanda yaptıkları çalışmalar için ise yine sosyal medyayı kullandı. Kullanılan sosyal medya ise yine yeni bir akımı temsil ediyor. Selfie adı altında başlayan akımı kullanan Nasa bu alanda tüm Instagram kullanıcılarının selfielerini kullanarak bir dünya haritası oluşturdu. Oluşturulan harita dünyanın uzaydan görüntüsü ile bire bir aynı tutuldu. Tüm bu işlemleri selfileri kullanarak gerçekleştiren Nasa ise kullanıcılardan büyük bir övgü almayı başardı. Yeni çalışmalara da imza atacak olan Nasa ise ilgiden son derece memnun.

Bir önceki yazımız olan Instagram Hyperlapse Markalar Tarafından Kullanıma Açıldı başlıklı makalemizde Hyperlapse, Instagram Hyperlapse ve Instagram Hyperlapse uygulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.