Nurgül Yeşilçay’dan Trabzonspor Başkanına Cevap

| Ekim 31, 2015 | Genel
Instagram ünlüler

Süper ligde bu hafta seçim nedeniyle maçlar erkenden oynanmaya başladı. Bu nedenle hafta için son lig maçına çıkan Trabzonspor, ardı ardına aldığı kötü sonuçlara bir yenisini ekledi. Bir kez daha puan kaybeden takım taraftardan da büyük tepki gördü. Maçın 2-2 son bulmasının ardından ise istenmeyen bazı görüntüler yaşandı. Maçta verdiği kararlar beğenilmeyen hakemlere yönelik gerçekleştirilen olay tüm basının gündemine oturdu. Söz konusu olayda maçı kötü yönettiğini düşündüğü hakemi stattan çıkarmayan başkan İbrahim Hacıosmanoğlu açıklamalarıyla gündeme bomba gibi düştü.
Hakemlerin 4 saat rehin tutan başkan hakemlerin bırakılmasının ardından yaptığı açıklamada “Adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız” ifadelerini kullandı. Hem kadınlara yönelik böyle bir cümle kullanması hem hakemleri rehin alması Trabzonspor’un başkanının tepkilerin hedefine oturmasına neden oldu. Daha sonra yaptığı açıklamalarda bu açıklaması için özür dilese de tepki görmekten kurtulamayan başkana bir tepki de ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay’dan geldi. Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla tartışmalara katılan ünlü oyuncu başkan için “Kadın gibi yaşamak herkese nasip olmaz.” İfadelerini kullandı. Özellikle kadın takipçilerinden büyük destek alan ünlü oyuncu mutlaka özür dilenmesi gerektiğini de vurguladı. Daha uzun süre konuşulmaya devam edecek gibi duran açıklamalar sosyal medyada da gündem konusu olmaya devam ediyor.

Bir önceki yazımızı Instagram Emojileriyle Daha Fazla Takipçi Kazanma başlıklı içeriğimiz Instagram emoji, Instagram gündem ve instagram takipçi detaylı bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.