Olcay Şahan’dan Yeni İmaj

| Nisan 12, 2015 | Genel
Instagram futbolcular

Oldukça yoğun bir maratondan geçen Beşiktaş’ın yıldız futbolcularından biri olan Olcay Şahan Fenerbahçe’ye yapılan saldırıdan sonra lige verilen aradan da yararlandı ve imajını değiştirdi. Tüm sezonu sakallı bir şekilde sürdüren yıldız futbolcu aradan da yararlandığı bu dönemde oldukça uzayan sakallarını kesti. Oldukça zor bir karar aldığını belirten ve sakallarını ve bıyıklarını kesen yıldız futbolcu yeni imajını Instagram üzerinden verdiği poz ile takipçilerine duyurdu. “Yeni İmajım” notu ile son halinin fotoğrafını paylaşan yıldız futbolcuya Instagram’da ki takipçileri de büyük ilgi gösterdi.
Bir anda binlerce kişi tarafından beğenilen paylaşımın ardından Olcay Şahan’a Beşiktaş taraftarı birçok kişi de mesajlar gönderdi. Gönderilen mesajlarda çok değişik bir görünüme sahip olduğu yönünde mesajlar alan yıldız futbolcuyu arkadaşları da tanımakta güçlendi. Bir süre bu şekilde sakal uzatmayacağını belirten Olcay Şahan’ın yeni imajı ise taraftarları ikiye böldü. Kimisi sakallı halinin çok daha güzel olduğunu savunurken kimi taraftarların ise bu yeni imajın çok daha iyi olduğunu ileri sürdü. Saçları uzun olan futbolcunun bu konuda da bir karar alıp almayacağı ise merak konusu oldu. Zira bazı taraftarlar bu yönde yıldız isme mesajlar göndermeyi ihmal etmedi.

Bir önceki yazımız olan Ece Erken’den Takipçilerine Mesaj Geldi başlıklı makalemizde Ece Erken, Ece Erken anne oldu ve Ece Erken Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.