Paige Biliot Doğum Lekesi Sayesinde Sosyal Medya Fenomeni Oldu

Paige Biliot fenomenlik yolunda

Amerika’nın hem oyunculuk hem de yapımcılık yapan ünlü isimlerinden biri olan Paige Biliot, son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Ünlü ismin hem yazılı basında hem de sosyal medyada konu olmasının nedeni ise ne oyunculuğu ne de yapımcılığını yaptığı filmlerin başarısı. Zira ünlü ismin konuşulmasına neden olan şey aslında ünlü oyuncunun hastalığı. Çok sık rastlanılmayan bir hastalığa sahip olan Paige Biliot’un yüzünün yarısı doğum lekesiyle kaplı. Kılcal damarların sıkılaşmasıyla oluştuğu bilinen doğum lekesi türünün tedavisi de bulunmuyor. Sadece estetik ve benzeri lazer yöntemleriyle görünürlüğü azaltılan doğum lekesi Paige Biliot’u fenomen yapmaya ise yetmiş.

Zira ünlü isim hem oyunculuğunda hem de zaman zaman katıldığı çekimlerde doğum lekesini gizlemeyi asla düşünmemiş. Bu yönü ile hem seyircilerin hem de farklı tarzı sayesinde diğer yapımcıların dikkatini çekmeyi başaran ünlü isim sosyal medyanın da fenomeni haline gelmiş. Öyle ki Paige Biliot adına özel bir Instagram sayfası bulunuyor. Henüz yeni açılan sayfaya benzer sorunlar yaşayan kullanıcıların resimler göndermesi isteniyor. Birbirinden ilginç fotoğrafların yer aldığı hesap şimdiden fenomen olma yolunda. Birkaç gün içerisinde bin kullanıcının üzerinden kişinin takip ettiği hesapta ayrıca Paige Biliot kendi fotoğraflarını da paylaşıyor. Hesap ne kadar ilerler ya da bu ilgi devam eder mi bilinmez ama Paige Biliot daha uzun süre gündemde kalacak gibi.

Bir önceki yazımız olan Ayşegül Aldinç’in Atilla Özdemiroğlu İçin Yaptığı Instagram Paylaşımı Herkesi Duygulandırdı başlıklı makalemizde Atilla Özdemiroğlu, Atilla Özdemiroğlu vefat etti ve Ayşegül Aldinç hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.