Pelin Akil’den Nişan Paylaşımı

Pelin Akil nişanlandı

Hali hazırda “Aile işi” dizisi ile izleyicilerin karşısına çıkan ünlü oyuncu Pelin Akil, oyunculuğunun aynı sıra sevgilisi ile Youtube kanalı üzerinden yaptıkları paylaşımlarla gündeme geldi. Sevgilisiyle beraber açtıkları kanalda hem şaka hem de taklit videoları paylaşan ikili kısa süre içerisinde sosyal medyanın da fenomenlerinden biri haline gelmişti. Elde ettikleri bu başarıyla beraber özel hayatlarında da oldukça mutlu olduklarını her fırsatta dile getiren ikili geçtiğimiz günlerde evlilik kararı aldıklarını da Instagram hesaplarından açıklamıştı. Pelin Akil tarafından Instagram üzerinden paylaşılan evlilik teklifi de yine her iki ünlü ismin takipçilerinden de beğeni toplamıştı.

Paylaşımlarıyla beğeni toplayan ikili evlilik teklifinin hemen ardından ise ikinci adımı da attı. Aileleriyle beraber yaptıkları kısa bir tören ile nişanlanan ünlü çift nişan fotoğraflarını yine Instagram hesabından paylaştı. Pelin Akil tarafından Instagram hesabından paylaşılan nişan fotoğraflarına ünlü oyuncu ayrıca “Bir maşallahınızı alırız… Tebrik mesajları için her birinizin gözlerinden öpüyorum” notunu da eklemeyi ihmal etmedi. Hem ünlü ismin yaptığı paylaşımlar hem de nişan görüntülerinin büyük beğeni toplamasına karşın takipçilerden de birçok iyi dilek mesajları alan Pelin Akil kısa süre sonra evleneceklerini de açıkladı. Kesin bir tarihi vermese de ünlü oyuncunun yakında düğün paylaşımlarını da Instagram hesabından yapacağı kesin.

Bir önceki yazımız olan Kesha Billboard Ödülleri İçin Açıklamayı Instagram Hesabından Yaptı başlıklı makalemizde Kesha, Kesha Billboard Ödülleri ve Kesha Billboard Ödülleri açıklaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.