Pick Stitch, Instagram Kolaj Uygulaması

| Eylül 19, 2014 | Genel
Instagram kolaj yapma

Instagram, herkesin bildiği gibi günümüzde kullanılan en etkin sosyal platformlar arasında bulunmaktadır. Instagram bu kadar popüler bir sosyal medya araccı olunca yapılan paylaşımlarında bir o kadar sorunsuz olması ve ilgi çekici olması gerekiyor. Aksi halde 200 milyon kullanıcı sayısına ulaşan bir sosyal medya platformunda bile bir türlü istediğiniz takipçi sayısına ulaşamazsınız. Instagram da istenilen takipçi sayısına ulaşmak için ilk olarak yapmanız gereken yaptığınız paylaşımları ilgi çekici şekilde düzenlemek. Bu sayede çok daha fazla takipçi elde edebilirsiniz.

Bunun için ise kullanabileceğiniz birçok fotoğraf düzenleme platformu var. Bunlar arasında en çok dikkat çeken ve en farklı özeliklerden birini barındıran da Pick Stitch uygulaması. Pick sayesinde istediğiniz tüm fotoğrafları kolaj haline getirerek kendinize bir kısa film oluşturabiliyorsunuz. Bu sayede yapacağınız paylaşımları çok daha etkili hale getirebilme imkanına sahip oluyorsunuz. Pick resim uygulama programı sayesinde kolaj oluşturmak için ise saatlerce uğraşmanıza da gerek kalmıyor. Tek yapmanız gereken kolaj yapmak istediğiniz fotoğrafları programın içerisine atmak. Ardından bir iki tuşa basarak kolay bir şekilde kolaj oluşturabilirsiniz. Kısa bir ön izleme yaptıktan sonra ise gönül rahatlığı ile fotoğraf kolajınızı Instagram üzerinden paylaşabiliyorsunuz. Bu sayede hesabınız çok daha ilgi çekici ve popüler hale geliyor.

Bir önceki yazımız olan Instagram Takipcisi Satin Almak Ne ise Yarar? başlıklı makalemizde instagram begeni arttir, instagram begeni satin al ve instagram hack hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.