Pınar Altuğ Ayrılık Açıklamalarına Instagram’dan Cevap Verdi

| Kasım 12, 2015 | Genel
Instagram ünlüler

“Çocuklar Duymasın” dizisiyle beraber gündeme gelmeye başlayan ünlü oyuncu Pınar Altuğ son zamanlarda yeni projelerde çok fazla yer almamaya başladı. Zira bu süreçte ünlü oyuncu daha fazla eşi ve çocuğu ile zaman geçirmeyi tercih etti. Tabi buna rağmen basına yansıyan olaylardan mı yoksa yaşanan tartışmalardan mı bilinmez ama Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ arasında yaşandığı iddia edilen olaylarda gündem gelmeye başladı. İddialara göre kavga eden ikilinin ayrılma kararı aldığı açıklanmıştı. Fakat iki ünlü isim bu konuda açıklama yapmamış ve iddiaları doğrulamamıştı.
Son zamanlarda artan “boşanıyorlar mı?” sorusu üzerine sonunda Pınar Altuğ bir açıklama yapma gereği duydu. Instagram üzerinden açıklamalar yapan ünlü isim söz konusu açıklamalarında “Bir bakıyoruz ‘boşanıyorlar ‘diyorlar bir bakıyoruz ‘en mutlu çiftler listesi’ne koyuyorlar. Hayır, ne isterlerse yazsınlar da bir karar verseler, biz de ne yapacağımızı bilsek. Saatleri ileri mi geri mi derken iyice kafamız karıştı” ifadelerini kullanan ünlü isim böylece haklarında çıkan iddiaları da yalanlamış oldu. Pınar Altuğ’un bu iddiaları ortaya atanlarla ilgili yasal bir işleme başvurup başvurmayacağı bilinmez ama bu açıklamalara rağmen söz konusu iddialar bir süre daha devam edecek gibi.

Bir önceki yazımız olan Melek Baykal’dan Özür Açıklaması başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram ünlüler ve Melek Baykal hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.