Pinterest Etiket Oluşturucu2020-09-09T16:56:54+03:00

Pinterest Etiket Oluşturucu Nedir?

Pinterest etiket oluşturucu nedir, konusu Pinterest kullanım kolaylığı açısından bir ışık tutmaktadır. Pinterest 2009’dan bu yana faaliyetini sürdüren her tipte görselin paylaşıldığı ve pano sistemi ile çalışan bir sosyal medya ağıdır. 2011’den itibaren bir patlama yaşamış olup 70 milyonun üzerinde bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Pinterest kullanım mantığına bakarsak da pinleme ve panolama kavramlarının olduğunu göreceksiniz. Bunun yanında diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi Pinterest’te de etiket kavramı oldukça önemlidir.

pinterest hashtag

Pinterest Etiket Oluşturucu Nasıl Kullanılır?

Pinterest etiket oluşturucu kullanımı oldukça kolaydır. Herhangi bir indirme işlemi uygulamadan dakikalar içerisinde site üzerinden kullanabilirsiniz. Ardından site içerisindeki en popüler etiketlere erişim sağlayabilirsiniz. Yapmanız gerekenler:

 1. Araçlar bölümünden diğer araçlar kısmına giriniz.
 2. Pinterest etiket oluştıurucu kısmını seçiniz.
 3. Hashtag kısmına paylaşımınıza uygun olan kelimeyi giriniz. ( Örneğin paylaşımınızda bir dövme resmi olsun. Sizde örnek kelime olarak dövme yazınız.)
 4. Sorgulama butonunu seçiniz ve oluştur deyiniz.
 5. Karşınıza bir güvenlik penceresi açılacaktır. Ben robot değilim seçeneğine tıklayarak pencereyi kapatınız.
 6. Karşınıza güncel ve popüler Pinterest etiketleri çıkacaktır. Bu listede etiketlerin ne kadar sayıda kullanıldığını görebilirsiniz. (#dövmemodelleri 209 K kullanılmışken, #dövmekapatma etiketi 22.3 K kez kullanılmıştır.)
 7. Postunuza uygun etiketleri seçiniz arzu ederseniz de tümünü seçebilirsiniz.
 8. Seçtiğiniz etiketleri kopyalayıp postunuzda yapıştırabilirsiniz. Bu sayede Pinterest etiket ekleme işlemini tamamlamış olursunuz.

Aracın çalışmaması durumunda sayfası yenileyerek tekrar kullanmayı deneyebilirsiniz.

pinterest etiket oluşturucu

Pinterest Etiket Oluşturucu Güvenilir midir?

Pinterest etiket oluşturucu yüksek seviyede güvenilir yazılım tabanı olan online bir sistemde oluşturulmuştur. Yani bu hizmetten yararlanmak için bilgisayarınıza ya da akıllı cihazınıza uygulama indirmek zorunda değilsiniz. Ayrıca hizmeti kullanmanız için hesap bilgilerini paylaşma gibi bir şartımız da yoktur. Hesabınız güvence altındadır. Herhangi bir şekilde zarar görme riskiniz bulunmaz. 

Pinterest Etiket Oluşturucu Ücretsiz midir?

Pinterest etiket oluşturucu sitemiz üzerinden yararlanabileceğiniz ücretsiz hizmetlerimizden biridir. İstediğiniz zaman herhangi bir sınırlama olmaksızın kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir şekilde sayfalar dolusu popüler etiketlere ulaşabilecek ve paylaşımlarınızı üst düzey etkileşimlere ulaştırabileceksiniz. 

Pinterest Etiket Oluşturucu Avantajları

Pinterest etiket oluşturucu ile daha etkin bir Pinterest kullanıcısı olabilirsiniz. Hizmetin size sağladığı ayrıcalıklar:

 • Fotoğraflarınızı paylaşabildiğiniz Pinterest hashtag ile paylaşımlarınız diğer kullanıcılar tarafından daha görünür olacaktır.
 • Popüler bir Pinterest kullanıcısı olabilir, daha büyük bir kesime hitap edebilirsiniz.
 • Tasarım ya da dizayn çalışmalarınız mevcutsa sesinizi ve yeteneklerinizi potansiyel işverenlere duyurabilirsiniz.
 • Eşsiz tasarımlarınız için alıcılar bulabilirsiniz.
 • Marka hesabınızda yer alan pinler ve panolar için popüler tag kullanımı sayesinde şirket müşterilerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. 
 • En popüler etiketlerle paylaşımlarınız için zirveyi hedefleyebilirsiniz.
 • Pinterest aracı hem ücretsiz hem hızlı hem de güvenilirdir. Ayrıca sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Pinterest etiket oluşturucu kullanımında bir problem yaşamanız halinde sitemiz içerisinde yer alan iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz. Mail atabilirsiniz ya da telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Bunların haricinde diğer hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için 7/24 müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

pinterest etiketler

Sıkça Sorulan Sorular

Pinterest etiket oluşturucu ile hesabınızda paylaştığınız fotoğraf veya videolarınıza eklemeniz için en çok kullanılan hashtagleri listeleyebileceğiniz bir araçtır.

Pinterest etike oluşturucu aracımızın ilgili yerine sözcüğü yazmanız ve sorgulama demeniz yeterlidir. Belirtilen sözcükteki tüm kelimeler listelenecektir.

Web sitemizde sunmuş olduğumuz tüm araçlar gibi Pinterest etiket oluşturma aracımızda ücretsizdir.

Aracımızı herhangi bir risk olmadan sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Şifre vermenize veya üye olmanıza gerek yoktur.

Pinterest etiket oluşturucu için sizlerden şifre istenmemektedir. Sitemizde yer alan tüm hizmetlerimiz şifresizdir. 

Pinterest etiket oluşturucu ile oluşturulmuş olan etiketler tamamen güncel ve popüler etiketlerdir. Sizlere yüksek etkileşim kazandıracaklardır. 

5 / 5
Toplam: 199 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Türkan R.
Türkan R.

Sorunsuz ve başarılı bir araç teşekkürler

Türkan R.
Yıldız E.
Yıldız E.

Ücretsiz bir şekilde aracınızı kullanıyorum. Pinterest hesabımın açıklama kısmına eklediğim her etiketti sitenizden kontrol ediyorum ve eklemem gereken diğer etiketleride görebiliyorum

Yıldız E.
Tufan R.
Tufan R.

Kaliteli ve sorunsuz çalışıyor. Güncel her gün hashtagleri kontrol edip paylaşımlarıma ekliyorum

Tufan R.
Pınar E.
Pınar E.

Pinterest aracınızı sorunsuz kullanıyorum. Paylaşımlarımın daha fazla kişiye ulaşması için etiketlerin önemi çok büyük