Şahan Gökbakar’dan Beğeni Toplayan Paylaşım

Instagram ünlüler

Şahan Gökbakar Baba Oğul Pozuyla Beğeni Topladı

Son olarak “Osman Pazarlama” filmi ile sinema severlerin karşısına çıkan ünlü komedyen Şahan Gökbakar her ne kadar gişede Recep İvedik serileriyle elde ettiği başarı kadar olmasa da yine de gişe oranlarıyla başarılı bir filme imza attı. Yeni filminin ardından sıkı bir çalışmaya da giren ünlü komedyen yakın zamanda Recep İvedik 5’in de vizyona gireceğini belirtmesi üzerine tüm dikkatleri üzerine çevirmişti. Aldığı bu kararın yanı sıra ünlü komedyenin özel hayatında yaşanan gelişmelerde gündem oldu. Zira tüm bu yoğun çalışma alanında Şahan Gökbakar sessiz sedasız evlenmiş ve baba olacağının haberini de almıştı.

Bu haberi ilk olarak Instagram hesabından duyuran ünlü isim beklediği mutluluğu da sonunda yaşamış ve bebeğini kucağına almıştı. Bu andan itibaren yaptığı paylaşımlarda her fırsatta bebeğine de yer veren ünlü oyuncu, tüm bu paylaşımlarıyla da büyük oranda beğeni kazanmayı başarıyor. Ayrıca bebeğinin fotoğraflarını da Instagram’dan paylaşmaya çekinmeyen ünlü oyuncu son paylaşımında da baba oğul verdikleri bir pozu kullandı. Bebeğini kucağına alarak çektirdiği bu fotoğrafa ayrıca “Baba & oğul” notunu da düşen ünlü isim ayrıca paylaşımına  “baba ve oğul Tüm güzel sözleriniz ve dualarınız için Teşekkürler” ifadelerini de ekledi. Tüm takipçilerinden yaptığı paylaşımla büyük oranda beğeni toplayan ünlü komedyen ayrıca gelen iyi dilek mesajlarını da teşekkür ederek cevapladı. Ünlü komedyenin bundan sonra yapacağı paylaşımda şimdiden merak konusu oldu.

 

19 Şubat tarihinde yeni filmi “Osman Pazarlama” ile izleyicilerin karşısına geçmeye hazırlanan Şahan Gökbakar, sosyal medya paylaşımlarıyla son dönemin en gözde ünlülerinden biri haline gelmeyi de başardı. Özellikle gündem ile ilgili yaptığı paylaşımlarla büyük beğeni toplayan Şahan Gökbakar Instagram üzerinden yaptığı bu paylaşımlarla yakın zamanda fenomenler arasında da yer almayı başarmıştı. Zira ünlü isim geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla 800 bin takipçiye ulaşmasını kutlamıştı.

Bu Yazımızıda Hemen Okuyun:  Elvin Levinler’den Farklı Bir Paylaşım

Bununla birlikte özellikle son dönemde ülke gündemine bomba gibi düşen terör olayları içinde paylaşımlar yapan Şahan Gökbakar büyük beğeni topluyor. Zira ünlü isim bu şekilde yaptığı son paylaşımla da takipçilerinin gönlünü kazandı. Söz konusu paylaşımında terör operasyonları kapsamında Diyarbakır’da bulunan askerin bir çocuğu sevdiği fotoğrafı paylaşarak “Güzel bir kare…Bu ülkenin Polisi de, Askeri de sağduyuludur, şereflidir ve ülkesi için hizmet etmektedir. Bizler için canı pahasına bu soğuklarda görev yapan tüm Güvenlik Güçlerine Allah kolaylık versin…” ifadelerini kullanarak temennisini dile getirdi. Ünlü oyuncunun bu paylaşımı ise kısa sürede binlerce beğeni aldı. Konu hakkında gelen yorumlara ise Şahan Gökbakar her hangi bir karşılık vermedi. Ünlü isim bu tarz paylaşımlarına da devam edecek gibi. Zira daha öncede Şahan Gökbakar şehit babasını son yolculuğuna uğurlayan şehit kızının fotoğrafını paylaşmış ve duygularını Instagram hesabından dile getirmişti.

 

Şahan Gökbakar’dan Beğeni Toplayan Paylaşım
4.5 (89.6%) 323 votes

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ +