Şahan Gökbakar’dan Güldüren Instagram Paylaşımı

| Ekim 15, 2014 | Genel
Ünlü isimler Instagram

Son filmi Racep İvedik 4 ile rekor üzerine rekor kıran ünlü komedyen Şahan Gökbakar Instagram’ı aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Özellikle yaptığı taklitleri ve komik videolarını Instagram hesabı üzerinden hayranları ile buluşturan ünlü komedyen bu konuda kendisine yeni bir izleyici kitlesi oluşturmayı da başardı. Özellikle yaptığı taklitler ile birçok kullanıcının ilgisini toplayan Şahan Gökbakar bu durumdan memnun olacak ki paylaşımlarına hızla devam ediyor. Son yaptığı Instagram paylaşımı da bunun en büyük kanıtı.

Son paylaşımında ünlü sanatçı Sezen Aksu’nun taklitlini yapan Şahan Gökbakar, bu videoyu hemen Instagram üzerinden hayranları ile buluşturdu. Sezen Aksu’ya ait bir şarkıyı dile getiren ünlü komedyen geçtiğimiz günlerde oynanan Letonya- Türkiye maçı içinde milli takımımıza destek mesajı gönderdi. Yaptığı taklit tüm takipçileri tarafından oldukça beğenilen komedyene, senaryo mesajları bile gönderildi. Ünlü komedyen ise paylaşımında “Minik Serce’nin uzaktan kuzeni Tombul Serce…hahahhha Beni hep geri plana itti, oteledi beni.” şeklinde bir mesaj paylaşımında da bulundu.

Bir önceki yazımızı Eda Taşpınar’dan İlginç Instagram Paylaşımı başlıklı içeriğimiz Eda Taşpınar, Eda Taşpınar Instagram ve Instagram ünlü detaylı bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.