Profesyonel ekibimiz, SEO danışmanlık hizmeti ile beraber; web sitenizin Google veya diğer arama motorlarında sıralamasını yükseltmek için gerekli olan tüm danışmanlık hizmetini size en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

SEO Danışmanlığı Hizmetinde Neler Yapıyoruz?

 • Site hızlandırma önerileri,
 • Özel 404 sayfa uygulaması önerileri,
 • Google dizin durumu testi ve önerileri,
 • Site mimarisi,
 • Ana Sayfa içerik önerileri,
 • Başlık etiket önerileri,
 • Sosyal medya önerileri,
 • Geri bağlantı kontrolü,
 • Site trafiği ve anahtar kelime araştırması,
 • Organik trafik performansı,
 • Anahtar kelime araştırma ve strateji,
 • İçerik strateji ve fikirleri,
 • Rakiplerin en değerli organik kelime ve backlinkleri
 • Site içi  hataların hepsinin çıkarılması ve raporlanması,
 • Ahrefs audit taraması,
 • SEMrush audit taraması,
 • Resim optimizasyon önerileri ve tavsiyeleri,
 • Kırık link taramaları ve temizleme işlemleri
  SEO Danışmanlığı
  SEO Danışmanlığı

  SEO Uzmanı ekibi ile ayrıcalıklı ve profesyonel SEO Danışmanlığı hizmetinin farkını hissedeceksiniz.

  Bize bir not bırakın
  SİPARİŞİNİZ
  Toplam
  0,00
  https://instagramtakipcisatinal.com/seo-danismanligi
  SEO Danışmanlığı2020-11-17T14:09:14+03:002020-11-17T14:09:14+03:00
  https://instagramtakipcisatinal.com/seo-danismanligiITS
  ITS
  https://instagramtakipcisatinal.com/img/itsa-logo-trans.png
  https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/seo-danismanligi-nedir.png
  https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/seo-danismanligi.png
  https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/kurumsal-seo-danismani.png

  SEO danışmanlığı, web sitenizin Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer almasına yönelik site performansınızı optimize ederek SEO çalışmalarını yürütme çalışmalarını içerir. Konusunda uzman ve profesyonel ekibimiz tarafından, SEO süreçlerinize yön vermek adına SEO danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Danışmanlık hizmetlerimiz sayesinde, SEO çalışmaları süreçlerinin yönetimi ve atmanız gereken adımlar hakkında bilgi sahibi olabilecek, hedeflerinize ulaşabilmek adına yapmanız gerekenleri uzman ekibimizin deneyimleri sayesinde öğrenebileceksiniz. Bu sayede web sitenizin sahip olduğu otorite değerlerini arttırabileceksiniz. 

  SEO Danışmanlığı Nedir

  SEO Danışmanlığı Nedir?

  SEO Danışmanlık hizmeti, web sitenizin arama motoru optimizasyonu çalışmaları sırasında başarı elde edebilmesi adına, SEO uzmanı tarafından verilecek olan bilgilendirmeler ve yönlendirmeleri kapsamaktadır. Sitenizin ihtiyacı olan tüm güncellemeler veya eklemeler, sitenizi arama motorlarında rakiplerinizin gerisine düşüren tüm eksiklikler titizlik ile incelenmekte ve raporlar hazırlanmaktadır. Daha sonra hazırlanan bu raporlar SEO danışmanı tarafından sizlere sunulmaktadır. Bu sayede Google’ın veya diğer arama motorlarının sonuç sayfalarında daha iyi sıralamalar elde edebilmek için neler yapmanız gerektiği hakkında fikirlere sahip olabileceksiniz.

  SEO danışmanlarının sizlere sunduğu bu üst düzey ve profesyonel hizmet neticesinde, web sitenizi daha önceden belirlemiş olduğunuz hedef kitleye ulaştırabilmek adına atılması gereken adımları net bir şekilde öğrenebileceksiniz. Bu avantajlı danışmanlık hizmeti sizleri rakiplerinizden bir adım öne geçirecek ve göz ardı edilemeyecek bir artı değer kazanacaksınız.

  Neden SEO Danışmanlık Hizmeti Satın Almalıyım?

  Arama motorları sürekli güncellenmekte olan algoritmalara sahiptirler. Bu algoritmalar neticesine sahip olunan sıralamalar değişebilmektedir. Bu nedenle web sitenizin güncellemelere hazır olması ve ayak uydurabilmesi çok önemlidir. Bu nedenle web siteleri adına SEO yaptırmak kaçınılmaz bir gereklilik haline gelmiştir.

  Arama Motoru Optimizasyonları süreçleri titizlikle yürütülmesi gereken ve sürekli olarak takip altında tutulması gereken çalışmalardan oluşmaktadır. SEO uzmanları tarafından yönetilmeyen ve titiz davranılmayan çalışmalar, fayda sağlamak yerine hali hazırda elinizde bulunan konumunuzu kaybetmenize bile neden olabilmektedir. Bu olası durumlar göz önünde bulundurularak tüm süreçler boyunca sizleri yönlendirebilecek bir profesyonel bakış açısı ile yürütülecek danışmalık hizmeti, SEO çalışmalarınız adına çok avantajlı olacaktır.

  Kurumsal SEO danışmanlık hizmetimiz sayesinde, konusunda deneyimli profesyonel bir ekip ile çalışmanın avantajlarını hissedecek ve ileriye doğru adım atmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Sahip olduğunuz web sitesi hakkında tüm eksiklikleri öğrenebilecek ve uzman yönlendirmeleri sayesinde yalnış adımlar atmaktan kaçınacak, hem zaman hem de maddi anlamda kazanç elde edeceksiniz. Böylece sahip olduğunuz firma ya da kişisel markanız uzun vadeli bir yükseliş elde edebilecektir.

  SEO Danışmanlığı

  SEO Danışmanlık Hizmeti Neleri İçermektedir?

  Instagramtakipcisatinal.com olarak sizlere sunmaktan gurur duyduğumuz SEO danışmanlık hizmetlerimiz, sizleri ideallerinize ulaştırmak ve bilinilirliğinizi arttırmak adına SEO çalışmalarının olması gereken tüm detaylarını içerisinde barındırmaktadır. Sunmakta olduğumuz üst düzey SEO danışmanlık hizmetimiz, SEO uzmanlarımız tarafından belirlenmiş olan aşağıda ki detayları kapsamaktadır;

  • Site İçi SEO adına çok önemli olan Site hızları hakkında eksiklerin giderilmesi için öneriler,
  • Ziyaretçilerini etkilemek adına oluşturulması gereken Ana Sayfa hakkında öneriler,
  • Site içi var olan hataların tespiti ve sizlere rapor olarak sunulması,
  • Sahip olduğunuz organik trafik hacminin değerlendirilmesi,
  • Sitenizin dizin ve indeks durumu hakkında tespitler ve öneriler,
  • Backlink kontrolü ve yapılabilecek geliştirmeler hakkında öneriler,
  • Hedef anahtar kelimelerin araştırılması ve öneriler,
  • Sosyal medya hesapları hakkında öneriler,
  • Kırık bağlantıların tespiti ve özel 404 sayfa önerileri,
  • Meta ve Title etiket önerileri,
  • Site mimarisi ve Web tasarım hatalarının tespiti,
  • Sitenize değer katacak içerik stratejileri ve öneriler,

  Tüm bu detaylı öneriler ve yönlendirmeler neticesinde web sitenizin yakaladığı artı değer gözle görünür biçimde olacaktır. Elde edilen bilgiler ışığında SEO çalışmalarınıza bakış açınız değişecek ve yapılan çalışmaları daha iyi takip edebileceksiniz.

  Kurumsal SEO Danışmanı

  SEO Danışmanlık Süreci Nasıl İşlemektedir?

  Instagramtakipcisatinal.com üzerinde vermiş olduğumuz SEO danışmanlık hizmetimiz de ilk olarak web siteniz özenle incelenecektir. Deneyimli kadromuz web sitenizin sayfalarını tek tek inceleyecek ve eksikleri tespit edecektir. Tespit edilmiş olan hatalar tarafınıza büyük bir titizlik ile rapor edilecektir. Bu raporların içerikleri SEO danışmanı tarafından sizlere detaylı bir şekilde anlatılacaktır. Sizlerde SEO danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmaya karar verdiyseniz, başarıya ulaşmak adına takip etmeniz gereken adımlar şu şekilde olacaktır;

  1. Danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak istediğiniz web site adresinizi ve hedef anahtar kelimelerinizi tarafımıza iletip, kaç aylık bir danışmanlık süreci yürütülmesi istediğinizi seçiyorsunuz.
  2. Seçtiğiniz süre zarfına bağlı olarak sizlere belirtilen ve herhangi bir harici ödeme içermeyen danışmanlık ücreti ödemelerinizi gerçekleştiriyorsunuz.
  3. İstekleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra deneyimli ve profesyonel kadromuz sitenizi detaylı bir şekilde incelemeye başlayacaktır.
  4. Elde edilen veriler neticesinde rakipleriniz hakkında incelemeler yapılacak ve rol haritası oluşturulacaktır.
  5. Rakip analizleri tamamlandıktan sonra site içi SEO konusunda yapılması gerekenler yazılımcınızın yapması adına tarafınıza yollanacaktır. Site içi SEO çalışmalarında güvenlik gereği bizler aktif rol oynayamamaktayız. Sadece yönlendirmeler ile çalışmalara yön vermekteyiz.
  6. Site içi SEO çalışmaları eksiksiz bir biçimde tamamlandıktan sonra site hızı konusunda atılması gereken adımlar tarafınıza iletilecektir.
  7. Site içi kurgu tam anlamı ile tamamlandıktan sonra stratejik tespitlerden sonra kararlaştırılan içeriklerin editörleriniz tarafından sitenize girilmesi işlemleri başlayacaktır.
  8. Stratejik öneme sahip içerikler girildikten sonra Dış SEO çalışmalarına başlanacak ve güçlü geri bağlantılar ile site popülerliğiniz arttırılacaktır.

  Tüm bu süreçler boyunca sizlere detaylı olarak raporlar sunulacak, iletişim kurulacak ve titizlikle yürütlen sürecin sonrasında ne gibi değişiklikler beklendiği hakkında sizlere bilgilendirmeler yapılacaktır.

  Sıkça Sorulan Sorular
  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  SEO çalışmaları uzmanlar tarafından yürütülmesi gereken kritik süreçlerdir. Bu nedenle SEO çalışmalarında uzman bir ekip desteği edinmek çok önemlidir. SEO danışmanlık hizmetinden yararlanmak hem zaman hem de maddi anlamda büyük kazançlar sağlar.

  Bizimle İletişime Geçin
  Deneyiminiz hakkında yorum yapın
  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  SEO Danışmanlığı
  ITS
  SEO danışmanlığı diğer bir ismi ile arama motoru optimizasyonu, bir müşterinin web sitelerinin üst sıralarda yer almasına yönelik hizmet vermektedir.
  3823
  3823
  SEO Danışmanlığı
  699.002021-12-30Stokta Var https://instagramtakipcisatinal.com/seo-danismanligi
  4 / 5
  51Toplam:201 Değerlendirme
  Ece Akkaya

  Gerçekten bahsedildiği kadar avantajlı bir hizmet. Danışmanların işinin ehli olduğu her halinden belli oluyor. Bu çok önemli gerçekten. Böylesine kritik bir konuda uzmanlardan danışmanlık alabilmek çok önemli.

  Ece Akkaya
  Kerem Emre Yavru

  SEO konusunda pek bilgi sahibi olan birisi değilim. Ancak ürünlerimi sattığım web sitem için kazanç getireceğini biliyordum. Buradan SEO danışmanlık hizmeti alarak tüm süreç hakkında bilgi sahibi olmam sağlandı. Artık çalışmalarıma daha bilgili bakabiliyorum.

  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Sohbeti başlatmak için tıklayın
  Çevrimiçi
  Canlı Destek