Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek

SEO kriterlerine uygun hale getirilerek sitenin arama motorları tarafından daha kolay ve doğru taranabilmesi ve kullanıcı deneyimini artırmak için site içerisinde uygulanan tüm değişikliklere iç SEO çalışması denir.

İç SEO hizmetimizde uzman ekibimiz web sitenizi titizlikle inceler ve yapılması/yapılmaması gerekenleri, hataları, önerileri, kısacası iç SEO ile ilgili her şeyi tek tek bir rapor olarak tarafınıza sunar.

Site İçi SEO Hizmeti
Site İçi SEO Hizmeti

Artık web siteniz arama motorları tarafından çok daha görünür, okunur ve sevilir hale gelecek!

https://instagramtakipcisatinal.com/seo-hizmeti
SEO Hizmeti2020-09-01T14:36:09+03:002020-09-01T14:36:09+03:00
https://instagramtakipcisatinal.com/seo-hizmetiITS
ITS
https://instagramtakipcisatinal.com/img/itsa-logo-trans.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/ic-seo-hizmeti.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/seo-hizmeti.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/kurumsal-seo-hizmeti.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/ic-seo-calismasi.png
İç SEO Hizmeti

İç SEO Hizmeti Nedir?

İç SEO Hizmeti, SEO süreçleri dahilinde site içerisinde yapılan optimizasyon çalışmalarına verilen isimdir. Sitelerin google ve diğer arama motorları tarafından daha iyi tanınması ve bu sayede yüksek sıralamalar yakalanması amaçlanmaktadır. Arama motorlarında üst sıralarda yer almak için kullanıcıların site içerisinde kaliteli bir deneyim yaşamaları gerekmektedir. Çünkü arama motorları sitelerin sıralama parametrelerini belirlerken kullanıcı deneyimlerini ön planda tutar.

Web sitelerinin arama motorları tarafından iyi tanınabilmesi SEO çalışmalarını önemli ölçüde etkiler. Bu nedenle site içerisinde yer almakta olan her detay SEO uyumlu olarak optimize edilmesi gerekir. Yapılacak bu optimizasyon çalışmaları neticesinde kullanıcıların sitedeki deneyimleri olumlu olarak etkilenecek ve hemen çıkma oranlarında düşüş yaşanacaktır. Bu sayede arama motorları gözünde web site kalite puanınız yükselek, sıralamalarda olumlu sonuçlar yaşanacaktır.

İç SEO hizmeti yalnıca arama motorlarını etkilemek adına değil kullanıcılara daha verimli bir hizmet sunabilmek adına da önemlidir. Kullanıcıların deneyimleri ne kadar iyi şekilde etkilenirse web sitesinde yakalanacak dönüşüm oranları yükselecek ve kazanç elde etme imkanı artacaktır. Bu çalışma kapsamında site içerisinde yer almakta olan görsellerin optimize edilmesi, içeriklerin kaliteli hale getirilmesi, site içi link yapısının revize edilmesi gerekecektir. Hedef kitlenize en kolay yoldan ulaşabilmeniz için anahtar kelime kullanımları analiz edilecek ve düzenlenecektir.

SEO Hizmeti

SEO Hizmeti Nedir?

SEO hizmeti, web sitelerinin arama motorlarındaki konumunu ve kaçıncı sırada olduklarını analiz etmek, daha sonra da bu konumları iyileştirmek amacı ile yürütülmekte olan hizmetler bütünüdür. Bu hizmetler kapsamında web sitelerinin hedef anahtar kelime sorgularında üst sıralarda çıkması beklenmektedir. SEO çalışması web sitelerini belirlenen hedeflere ulaştırmak adına birden çok detaya sahiptir. Bu detaylar iç SEO çözümleri ile kullanıcı deneyimlerini geliştirmek, site kalite puanını arttırmak ve site dışı SEO çalışmaları ile popülerlik kazandırmak temelinde incelenebilmektedir.

SEO hizmetleri, başarılı bir web sitesi oluşturma adına çok önemlidir. Uzman bir ekip tarafından yapılacak olan rakip analizi çalışmalara yön verebilir ve gerekli olan seo teknikleri konusunda ipucu sağlayabilecektir. Bu nedenle profesyonel SEO hizmeti veren firmalar tercih edilmeli ve SEO çalışmaları bu çizgide yürütülmelidir. Instagramtakipcisatinal.com olarak profesyonel ve uzman SEO kadromuz ile sizlere en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlardan kapsamlı bir biçimde sunabilmekten gurur duyuyoruz!

Kurumsal SEO Hizmeti

Kurumsal SEO Hizmeti Nedir?

Kurumsal SEO hizmetleri, profesyonel ve uzman ekipler tarafından kurumsal firmaların web sitelerini hedeflerine yakınlaştırmak adına verilen SEO hizmetleridir. E-ticaret ya da dijital pazarlama alanında hizmet vermekte olan kurumsal firmaların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan bu hizmetler neticesinde, web sitelerinde gerekli olan optimizasyonlar yapılacak ve dönüşüm oranlarında artış hedeflenecektir. Kurumsal siteler için yapılan bu uygulama, müşteri kazanımı ve dönüşümler adına çok önemlidir.

Instagramtakipcisatinal.com olarak sunmakta olduğumuz kapsamlı kurumsal seo hizmetlerimiz ile mutlu müşteriler biriktirmeye ve deneyimlerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. Sizlerde mutlu müşterilerimiz arasında yer alarak SEO çalışmalarınızda üst düzey sonuçlar elde etmek için bizimle çalışabilirsiniz. Uzman bir partner ile her zaman daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. 

İç SEO Çalışması

İç SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

İç SEO çalışmaları, optimizason sürecinin en önemli parçalarını içerisinde barındırmaktadır. Web sitelerinin kalite puanlarını arttırarak hem arama motorlarının gözünde hem de kullanıcıların gözünde bir yükseliş yakalaması hedeflenmektedir. Bu çalışmalar kapsamında gerek içerik gerek ise teknik konularda optimizasyonlar yapılmaktadır. HTML kodları SEO için uyumlu hale getirilerek arama motorlarının siteyi daha iyi anlaması sağlanır. Ayrıca site içerisinde yer almakta olan içeriklerin kaliteli ve özgün olması konusunda çalışmalar da yürütülmektedir.

İç SEO çalışmaları web sitesinin sahip oldığu her bir sayfa için ayrı ayrı titiz bir şekilde yürütülmektedir. Her sayfa için belirlenen anahtar kelimeler doğrultusunda kaliteli içeriklerin oluşturulması sağlanır. İçerikler arama motoru parametreleri tarafından el üstünde tutulmaktadır. Bu nedenle iç seo çalışmalarında önemli bir yere sahiptir. Ayrıca kullanıcı deneyimlerini iyileştirmek adına site açılış hızlarına dikkat edilmeldiri. Yavaş yüklenen siteler hem arama motorları hem de kullanıcılar tarafından tecij edilmemektedir. Web sitelerin ortam dosyalarının optimize edilmesi, title ve meta etiket ayarları, anahat kelimelerin içeriklere ve diğer unsurlara uygun olarak paylaştırılması gibi birçok detaya iç SEO çalışmalarında dikkat edilmektedir. İç SEO çalışmaları açısından en önemli unsurlar aşağıdaki gibi detaylandırılabilir.

 • Mobil Uyumluluk

Site içerisinde yer alan tüm sayfalar teker teker mobil uyumlu hale getirilmeldiri. Mobil uyumluluk SEO süreçlerini olumlu yönde etkiler ve kalite puanını yükseltir.

 • Site Hızı

Hem kullanıcı deneyimi hem de arama motoru parametleri açısından çok belirleyicidir. Hızlı açılmakta olan bir site her zaman yüksek sıralamalar yakalamaya daha yakındır.

 • Teknik SEO

Web sitelerinin sahip oldukları kod yapılarının arama motorları ile uyumlu olması adına yapılan çalışmalardır. Teknik SEO çalışmalarında uzman bir ekibe danışmakta fayda vardır.

 • Link İnşaası

Site içerisinde yer almakta olan içeriklerin birbiri ile iyi bağlantıda olması gerekir. Bu sayede site içinde geçen süre arttırılabilir ve kullanıcı deneyimi iyileştirilir. SEO çalışmalarında çok kritik bir noktadır.

 • İçerik

İçerikleriniz web sitenizin vitrinidir. Kaliteli ve özgün olan içerikler sıralamalarınıza doğrudan etki eder. İçerikler organik bir trafik oluşturucudur. Kopya içerikler ise SEO çalışmalarında size kabus yaşatabilir.

 • Görsel Optimizasyonu

Sitenizde yer alan görsellerin boyutları sayfa açılış hızınızı etkilediğinden dolayı boyutlarını kaliteyi bozmadan minimuma indirmemiz gerekir. Aynı zamanda görsellerimizi alt etiketi kullanarak isimlendirmeliyiz.

Instagramtakipcisatinal.com tarafından sizlere sunulmata olan SEO hizmetleri profesyonel ve konusunda uzman SEO ekibimiz tarafından yürütülmektedir. Sizlerin ihtiyaçları göz önünden tutularak tasarlanmış olan bu çalışmalar hedef kitlenize ulaşmanız adına büyük avantajlara sahiptir. Bu sayede sitemiz üzerinden yüksek SEO fiyatlarını göze almanıza gerek kalmadan en uygun fiyatlar eşliğinde, yüksek kaliteli SEO çözümlerine ulaşabilirsiniz.

İç SEO Çalışmaları Kapsamında Yapılan İşlemlerin Bir Kısmı

Sizlere sunmakta olduğumuz site içi SEO hizmetimiz içerisinde birçok önemli detayı barındırmaktadır. Bu detaylar web sitelerinde sıklıkla görünen hataların tespiti ve çözümlenmesi şeklinde düşünülebilir. Hizmet içeriklerimizin bir kısmı şu şekildedir.

 • Title ve Description Ayarlanması İşlemleri
 • Resimler Optimizasyonları
 • Robots.txt gönderimi
 • CSS JS sıkıştırılma ve küçültülmesi
 • Backlink Önerileri
 • İçerik Stratejisi
 • Zararlı backlinklerin analizi ve reddi
 • Analytics Stratejileri ve Ayarlarının yönetimi
 • PageSpeed Optimizasyonu
 • 5 Yıldız Ayarları ve Snippet önerileri
 • Arama Motoru dizinlerine kayıt ve Yapılandırma Ayarları

Sizler yüksek kaliteli SEO çözümlerine uygun fiyatlardan ulaşmak ve SEO uzmanlarımızın deneyimlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

İç SEO Hizmeti, site içi yapılandırmalar sayesinde arama motorlarındaki konumun iyileştirilmesi ve yükseltilmesini hedefleyen bir hizmettir. İçerik optimizasyonları ve teknik detaylara sahiptir. 

SEO hizmetlerimiz iyileştirme ve gözle görülebilecek artı değer kazanma garantilidir. Ancak hiçbir SEO hizmeti ve çalışması yükselme garantisi verememektedir. 

Web siteniz içerisinde yer alan içeriklerinizin birbirleri ile alaka düzeyleri ölçüsünde bağlantıda olmaları kullanıcı deneyimleri ve arama motorları tarafından çok önemlidir. Bu nedenle iç linklemeler SEO çalışmalarına değer katar. 

Kurumsal SEO Hizmeti, kurumsal firmaların web siteleri adına yürütülmekte olan SEO çalışmalarıdır. Potansiyel müşterilere ulaşmak ve e-ticaret gelirlerini arttırmak gibi hedefleri içerisinde barındırmaktadır. 

Site içi SEO çalışmaları, optimizasyon çalışmalarının bel kemiğini oluşturmaktadır. Çalışmaların en verimli halde yürütülebilmesi adına site içi SEO çalışmalarını uzman bir ekip ile tamamlamak ve takip etmek çok kesin sonuçlar sağlar. 

SEO hizmetlerimiz website verilerinizde artış ve konumunuzda iyileşmeler konusunda sizlere başarı taahhüt eder. Çalışmaların bir bütün olarak ele alınması ve uzman kadro tarafından yürütülmesi halinde tüm verilerinizde ki artışı yakından görebileceksiniz. 

SEO Hizmeti
ITS
SEO hizmeti, arama motorlarının belirlediği kriterlere göre sitenizin iç SEO optimizasyonu ile ürün ve hizmetlerinizi ilk sayfaya çıkarmayı hedeflemektedir.
3841
3841
SEO Hizmeti
3992020-12-30Stokta Var https://instagramtakipcisatinal.com/seo-hizmeti
5 / 5
Toplam: 202 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Sertaç Arslan

Teknik anlamda bilgilerim çok yetersiz. Web sitemin bu kadar hata barındırdığını bilmiyordum. Yapılan analizler ve iç seo çalışması bana ilaç gibi geldi.

Sertaç Arslan
Erdem Demirkol

SEO hizmetini bu sitede görünce gözüm kapalı hiç düşünmeden satın aldım. Sundukları çözümler gerçekten çok profesyonel ve başarılı. Ayrıca canlı destek hizmeti de cabası.

Erdem Demirkol
Yiğit Güçer

Web siteme ne kadar özen gösterirsem göstereyim bir türlü istediğim yükselmeyi yakalayamıyordum. Buradan ilk önce SEO raporu hizmeti aldım. Daha sonra ise iç SEO hizmeti aldım. İki hizmette benim için muhteşem faydalı oldu.

Yiğit Güçer
Yüksel Uşak

Site içi konusunda gerçekten kötü durumda olan bir web sitem vardır. Gerek teknik detaylar olsun gerek ise içerik olsun tüm konularda bana yardımcı oldular ve ortaya harika bir sonuç çıktı.