Başlangıç
499,00
1
10
Orta
Aylık
Standart
699,00
3
30
Yüksek
Aylık
Kurumsal
999,00
10
100
Çok Yüksek
Haftalık
Bize bir not bırakın
SİPARİŞİNİZ
Toplam
0,00
https://instagramtakipcisatinal.com/seo-paketleri
SEO Paketleri2020-11-17T14:00:30+03:002020-11-17T14:00:30+03:00
https://instagramtakipcisatinal.com/seo-paketleriITS
ITS
https://instagramtakipcisatinal.com/img/itsa-logo-trans.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/seo-paketleri.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/seo-paket-fiyatlari.png
https://instagramtakipcisatinal.com/img/uploads/seo-hizmet-paketleri.png

SEO Paketleri, web sitelerinizin ihtiyaçları düşünülerek uzmanlarımız tarafından hazırlanmış olan ve içerisinde SEO süreçlerinin en önemli parçalarını içeren paketlerdir. İşletmenizi Google arama motorunda üst sıralara taşıyarak, ürünlerinizi potansiyel müşterileriniz ile buluşturabilirsiniz. Sunduğumuz üst düzey SEO paketlerimiz sayesinde arama motorlarında yakaladığınız sıralamaları doğrudan etkileyecek sonuçları elde edebileceksiniz. SEO paketlerimiz içerisinden ihtiyacına uygun olanı seçebilir ve SEO çalışmalarının profesyonel ekibimiz tarafından yürütülmesini sağlayabilirsiniz.

SEO Paketleri

SEO Paketleri Neden Tercih Edilmelidir?

Arama motoru optimizasyonu süreçleri uzun soluklu ve ince detaylara sahip süreçlerdir. İçerisinde birçok önemli unsur içermektedir. Tüm bu detayların ayrı ayrı olarak yürütülmesi hem size daha çok zamana hem de maliyete neden olabilir. Ayrıca yapılan çalışmaların daha iyi sonuç vermesi adına tek elde yürütülmesi ve takip edilmesi de çok büyük bir avantajdır. Bu nedenle profesyonel bir ekip tarafından sağlanmakta olan SEO Paketlerinden yararlanmak sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır.

SEO çalışmalarınıza yön vermek adına uzman ekibimiz ile birlikte 3 ayrı yüksek artı değere sahip paket hazırladık. Bu paketlerden ihtiyacınız ve bütçeniz doğrultusunda gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz. Arama sonuçlarında ilk sayfaya yükselmeniz için sizlere 3 ayrı SEO paketi hazırladık. Gelin yüksek artı değere sahip SEO paketlerimize yakından bakalım.

Başlangıç: Başlangıç SEO paketi tüm sürecin temel unsurlarını içerisinde barındırmakta olan bir pakettir. Küçük ve Orta ölçekli işletmeler düşünülerek tasarlanmış olan Başlangıç paketi en temel unsurları anlamanız ve SEO çalışmalarınıza yön vermeye başlamanız adına uygun bir seçim olabilir. En uygun fiyatlı paketimiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Standart: Tam da olması gerektiği gibi, SEO çalışmalarının tüm içeriklerine sahip olan bir pakettir. Bölgesel SEO çalışmalarına başlamak isteyen ve ben başlangıçtan daha iyisini hedefliyorum demekte olan müşterilerimiz için tasarlanmıştır.

Kurumsal: Dijital ortamda profesyonel görünmek ve bilinilirlik kazanmak çok önemlidir. Bu nedenle sizlerin kurumsal vitrini olan web sitelerinize en iyi hizmeti sunarak, hem bulunduğunuz konumdan daha iyi yerlere ulaşmanızı hem de elde edilen konumun korunmasını amaçlayan bir paket hazırladık. Bu paket sayesinde tüm SEO ihtiyaçlarınızı profesyonel ellere teslim edebileceksiniz.

SEO Paket Fiyatları

Neden SEO Paketi Satın Almalıyım?

SEO Paketi satın alarak sitenizin arama motoru optimizasyonu profesyonel SEO hizmeti sunan ekibiz ile Google sıralamalarında yükseltebilirsiniz. Yüzlerce mutlu müşteri ile her geçen günün daha fazla deneyim kazanmakta ve her geçen gün sizlerin ihtiyaçlarını daha iyi anlamaktayız. SEO paketleri ve hizmetleri ile web sitelerinde eşi görülmemiş başarılara ulaşmak, yüksek ve kalıcı değerler elde etmek için sizlerin karşısındayız. Sizler için sunmakta olduğumuz hizmetlerimizin avantajları şu şekildedir;

 • SEO çalışmalarınız profesyonel ve deneyimli ekibimiz tarafından titizlik ile takip edilir ve yürütülür.
 • Aklınıza takılan sorularınız ve ihtiyaçlarınız için 7/24 canlı destek verilmektedir.
 • Güvenilirlik prensipimiz sayesinde web siteniz her daim güvende olur.
 • Sizlere sunulan raporlar, sürece bakış açınızı ve takip etmenizi kolaylaştırır.
 • En uygun fiyatlar ile kaliteli sonuçlara ulaşırsınız.

Uzman ekibimiz her zaman kendilerini geliştirmek ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına çalışmalar yaparken, aynı anda sizlere hizmet sunmak, canlı destek verebilmek için çaba sarfetmektedir. Bu sayede tüm hizmetlerimiz ve paketler memnuniyetinizez ve hedeflerinize ev sahipliği etmektedir. Sizlerde en iyi hizmetlerden faydalanmak ve dijital dünyada yerini sağlamlaştırmak adına instagramtakipcisatinal.com’u seçebilirsiniz!

SEO Hizmet Paketleri
 • SEO Paketleri Neleri İçermektedir?

 • Sizler için yaptığımız SEO analiz çalışmalarımız neticesinde farklı SEO paketleri belirledik. Bu SEO paketlerimizden bütçenize ve hedeflerinize uygun olarak herhangi birini belirleyerek arama motorlarının sitenize bakış açıcını değiştirebilirsiniz. SEO paketleri seçme konusunda herhangi bir tereddüt yaşıyor iseniz uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz paketlerin içerikleri gelin birlikte inceleyelim.
 • Anahtar Kelime Hedefleme: Web sitenizin ihtiyaçları ve hedefleri doğrultusunda, sitenize kalite ve artı değer katacak çalışmalarda kullanılmak üzere uzman ekibimiz tarafından anahtar kelime belirlenir.

  Sektör ve Rakip Analiz: Hizmet verdiğiniz ve ürünlerinizi sunduğunuz sektör ile alakalı olarak yapılacak ölçme ve analizler sonucunda, rakipleriniz ile nasıl mücadele edebileceğiniz SEO uzmanlarımız tarafından titizlik ile analiz edilir. Bu sayede SEO çalışmaları sağlam bir temele sahip olur.

  Blog İçerik Önerileri: Kaliteli içerik üretimi ve SEO uyumlu makale oluşturulması web siteleri açısından hayati öneme sahiptir. Bu konuda deneyimli ekibimiz tarafından sizlere içerik örnekleri ve yönlendirmeler sunulacaktır.

  Anti-SEO Analizi: SEO Analizi çok önemli bir çalışma olduğu gibi anti-seo analizleri de büyük bir öneme sahiptir. Sahip olduğunuz tüm geri bağlantılar kontrol edilerek sizlere zarar verecek içeriklerden uzak durmanız sağlanır. Bu sayede SEO çalışmalarınız zarar görmez.

  Zararlı Bağlantı Analizi ve Reddi: Siteniz içerisinde yer almakta olan bağlantılar her zaman sizlere katkı sağlamaz. Bu gibi durumlarda gerekli analizlerin yapılması ve spam ihtimalinin ortadan kaldırılması adına uzmanlarımız tarafından analiz yapılacak ve zararlı bağlantılar ortadan kaldırılacaktır.

  Kırık Bağlantı Tespiti: Kırık bağlantılar web siteleri için birer kabus niteliğindedir. Oldukça hızlı bir şekilde tespit edilmesi ve ortadan kaldırılmaları gerekir. 

UX Önerileri: Arama motorları kullanıcı deneyimlerine çok büyük önem vermektedir. Web sitenizin kullanıcı deneyimlerini arttırmak için uzmanlarımız tarafından analizler yapılarak, titiz bir şekilde sizlere raporlanacaktır.

Backlink: Dış SEO çalışmaları içierisinde yer alan backlinkler SEO çalışmaları açısından büyük önem arz etmektedir. Kaliteli ve yüksek değere sahip backlinkler belirlenerek, Açık URL veya kelime bazlı geri bağlantılar oluşturularak, sitenizin popülerlik kazanması sağlanacaktır.

Raporlama: Yapılan çalışmaları yakından takip etmek ve süreç hakkında bilgi sahibi olmanız adına yürütülen tüm süreçler en başından sonuna değin tarafınıza raporlanacaktır. Raporlar haftalık ve aylık olarak düzenlenecektir.

Meta Analizi: Meta etiketler arama motoru optimizasyonu açısından önem arz etmekte olan bir konudur. Tüm meta tagleriniz gözden geçirilir ve arama motorlarının sitenizi daha kolay tanıması sağlanır.

Site Hız Analizi: Site hızı şüphesiz ki hem kullanıcılar hem de arama motorları açısından göz ardı edilemeyecek bir unsurdur. Sitenizi yavaşlatan unsurlar tespit edilir ve mümkün olan en iyi hıza ulaşmanız saplanır.

Yerel SEO Çalışması: Local SEO , fiziksel hizmet verdiğiniz konumuzun çerçevesinde yapılan SEO çalışmalarını temsil etmektedir. Bu nedenle “Benim İşletmem” hesabınızda düzenlemeler yapılır.

7 Gün 24 Saat Canlı Destek: Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için 7/24 bir şekilde destek hizmeti sunmaktayız. Böylece tüm ihtiyaçlarınız ve sorunlarınız anında çözüme ulaşır.

Sizlere detaylı olarak açıkladığımız bu hizmetler, satın aldığınız SEO paketine göre değişiklik gösterebilmektedir. Üst sıralara yükselmek ve sitenizi arama motorlarından daha ulaşılabilir bir konuma ulaştırmak için en uygun fiyatları, yüksek kalitesi ve dolu dolu paketleri ile instagramtakipcisatinal.com’u seçin!

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

SEO Çalışmaları uzun vadede incelenmesi gereken çalışmalardır. Bu nedenle tüm çalışmaların anında etki göstermesi beklenmemelidir. Ancak yapılan geliştirmeler hakkında sizlere raporlar sunulacak ve hangi kazanımları elde edeceğiniz titizlik ile anlatılacaktır. 

Bizimle İletişime Geçin
Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
SEO Paketleri
ITS
SEO paketleri satın alarak, küçük veya büyük işletmenizi Google arama motorlarında hedeflediğiniz kelimelerden üst sıralara profesyonel ekibimiz ile taşıyabilirsiniz.
3822
3822
SEO Paketleri
499.002021-12-30Stokta Var https://instagramtakipcisatinal.com/seo-paketleri
4 / 5
51Toplam:142 Değerlendirme
Turgut Bayat

Sizlerden hizmet aldığım için çok memnunum. Web sitem adına bana büyük fayda sağlayan paketler sundunuz ve uygun fiyatlardan seo çalışmalarımı hızlandırmamı sağladınız. Gerçekten çok teşekkür ederim. Profesyonel ekibinize teşekkürler.

Turgut Bayat
Servet Bayındır

Başlangıç paketinden temin ettim. Benimle çok iyi ilgilenildi. Tüm seo çalışmalarını tek bir çatı altından yürütmek gerçekten çok akıllıcaymış.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek